Новини

Урочистості з нагоди вручення дипломів

30 червня 2021 В актовій залі училища відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів кваліфікованого робітника та свідоцтв про повну середню освіту випускникам училища 2020-2021 н. р..

З вітальним словом до усіх присутніх звернувся директор училища Гнатківський В. П., який побажав випускникам успіху та щастя у світі обраної професії, здійснення мрій та життєвих планів, висловив сподівання, що випускники училища будуть гідно нести по життю статус випускника ВПУ №34 м. Виноградів, прославляти рідне училище славетними вчинками і гідними справами, та впевненість, що заклад освіти буде пишатися своїми випускниками.

Випускників із закінченням навчання привітали: директор ТОВ «Експерт» Ярина Є. В., директор Карпатського фахового коледжу Міністерства освіти і науки України Роман В. П., класний керівник групи БУД-31 Литвинюк М. Й., майстер в/н групи ЕЛ-31 Андрашко М. М., мама випускника Марушка Т. М.

Від імені усіх випускників зі словами подяки виступив Олександр Марушка, якій отримав диплом з відзнакою.

Яскравих барв святу додали виступи вихованці гуртка художньої самодіяльності.

Бажаємо нашим випускникам щасливої долі, успішного працевлаштування та подальшого навчання!

День Конституції

В бібліотеці училища була оформлена тематична полиця та випущена експрес-інформація “Що таке Конституція?”

Проведено семінар-навчання «Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій власний бізнес»

15 червня 2021 З метою допомоги молоді у розкритті підприємницького потенціалу, розвитку індивідуальних рис та здібностей в Центрі кар’єри ВПУ №34 м. Виноградів начальником відділу активної підтримки безробітних Виноградівської філії Закарпатського обласного центру зайнятості Наталією Гук та успішною власницею майстерні «R-джинс» Наталією Бронзей проведено семінар-навчання «Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій власний бізнес».

Н. Бронзей поділилась з учнями таємницями свого успіху та поділилась досвідом щодо реалізації свого творчого потенціалу та створення креативної справи.

Зустріч із інспектором ювенальної превенції Виноградівського відділення поліції

14 червня 2021 Відбулася зустріч здобувачів освіти групи ОП-11 із інспектором ювенальної превенції Виноградівського відділення поліції Іваном Клопотарем. Оперуповноважений провів лекцію на тему: «Правила поведінки та етика учня підчас навчально-виховного процесу та літніх канікул».

Формуємо професійні та ключові компетенції на уроках професійної підготовки шляхом впровадження інноваційних технологій навчання

11 червня 2021 року в рамках комплексної підсумкової роботи відбувся захист учнівських проектів. Здобувачі освіти групи ОП-11 на лабораторно-практичних заняттях з основ веб-дизайну створювали веб-ресурси: власну Web-сторінку за допомогою HTML-редактора на тему «Моя професія» та Web-сайт «Моє рідне місто (село)» засобами однієї із безкоштовних online-платформ.

Творча зустріч

9 червня 2021 року у бібліотеці ВПУ №34 м. Виноградів відбулась зустріч шанувальників друкованого слова з Василем Кляпом, патріотом Виноградівщини, автором семи збірок поезій.

Учасники краєзнавчого гуртка (Семенова Іванна, Потоцька Антоніна, Руснак Марія, Тростянецька Світлана – учні групи ОКА-11) декламували вірші з поетичної колекції поета. Василь Павлович розповів присутнім про свій творчий шлях; зачитав поезії про своє рідне місто, про кохання, про філософію життя, про ангела-охоронця, про любов до поезії; поділився з присутніми своїми мріями, фантазіями, почуттями; відповів на запитання допитливих вихованців. Завідувачка бібліотеки, керівник краєзнавчого гуртка Телеп’янович Тетяна Іванівна познайомила учасників зустрічі з цікавим творчим доробком автора – легендами про рідний край.

Родзинкою заходу стали поетичні та прозові рядки у виконанні авторів: Варги Крістіана, Довжана Янека та Чумака Олександра – учнів групи ОП-11.

Гість нашого освітнього закладу побажав талановитій молоді натхнення, музи для творчості, не боятися мріяти, бачити прекрасне у дрібницях, продовжувати передавати власні почуття і фантазії на сторінках своїх творів, а саме головне – завжди залишатися людьми. На згадку про зустріч Василь Павлович подарував читачам бібліотеки збірку авторів Виноградівщини та Виноградова зокрема – «Виноградів літературний». Альманах містить прозу, поезію, драматургію авторів-початківців, авторів-аматорів та письменників краю. Вихованці подякували нашому земляку за схвальні відгуки, корисні поради, щирі слова, душевну бесіду і побажали міцного здоров’я, творчих успіхів і нових літературних шедеврів.

Зустріч здобувачів освіти групи ОКА-21 з Александером Купарем

04 червня 2021 В бібліотеці училища відбулася зустріч здобувачів освіти групи ОКА-21 з доктором архітектури , професором Закарпатської академії мистецтв, письменником Александером Купарем (псевдонім – Александрер Хуст).

Голова Закарпатського обласного товариства ім. О. Духновича Юрій Продан ознайомив здобувачів освіти із біографією А. Хуста та його творами.

Письменник представив присутнім свою збірку «Новелы, юморескы» написану русинською мовою, зачитав окремі твори та розповів про цікаві миті свого життя.

На згадку про зустріч А. Хуст подарував здобувачам освіти свої книги.

Участь у Всеукраїнських інтернет-олімпіадах

Здобувачі освіти училища взяли участь у IX Всеукраїнській інтернет-олімпіаді “На Урок” з української мови та літератури.

Вони мали можливість продемонструвати реальний рівень знань та отримати гарантовані нагороди.

Також здобувачі освіти брали участь у шкільній всеукраїнській дистанційній олімпіаді “Всеосвіта. Весна 2021”. Підготували учнів викладачі Вереш Г. А., Густа Т. М.