Новини

“Золота осінь 2021”

21 жовтня 2021 В гуртожитку училища традиційно проведено виставку робіт з природного матеріалу “Золота осінь”.

Роботи гуртка “Берегиня” на виставці “Золота осінь”

21 жовтня 2021 Вихованці гуртків декоративно-ужиткового мистецтва “Берегиня” та декоративного оздоблення одягу прийняли активну участь у виставці робіт з природного матеріалу “Золота осінь”.

Музеї Закарпаття

21 жовтня 2021 року бібліотекарами проведена віртуальна екскурсія “Народ, що духовність несе у віках”. Здобувачі освіти групи ОП-11віртуально завітали до музеїв у селах Данилово та Грушево, а також ознайомились з декількома музейними експозиціями Закарпаття. Відвідувачі подумки перенеслись на декілька століть назад, змогли відчути атмосферу українського села, давніх звичаїв та традицій.

День українського козацтва

18 жовтня 2021. З нагоди відзначення Дня українського козацтва в конференцзалі для присутніх проведено бібліографічний огляд літератури “Степ та воля – козацька доля” де завідувач бібліотеки Телеп’янович Тетяна Іванівна  розкрила зміст запропонованих книг про військові подвиги, героїзм, волелюбність, лицарство, мужність і безкорисливість козаків.

Відбувся I етап конкурсу «WorldSkills Ukraine» з компетенції «Електромонтажні роботи»

12 жовтня 2021 року відбувся I (відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» з компетенції «Електромонтажні роботи». У Конкурсі Вище професійне училище №34 м. Виноградів представляли Сокал Іван Федорович, майстер в/н, та Голубка Василь Васильович, учень групи ЕЛ-21. За результатами оцінювання конкурсних завдань кращим виявився та здобув перемогу Сокал І. Ф.

Вітаємо з перемогою Івана Федоровича та бажаємо йому хороших результатів у II етапі Конкурсу.

Проведено урок мужності присвячений Дню захисників та захисниць України

11 жовтня 2021 З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, сприянню подальшому зміцненню патріотичного духу класним керівником групи ЕЛ-11 Сугай В. В. проведено урок мужності присвячений Дню захисників та захисниць України.

На заході був присутній військовослужбовець 128 бригади учасник бойових дій на Сході України Степан Блажин, якій розповів присутнім про свій бойовий шлях.

Здобувачі освіти групи ЕЛ-11 виконали пісні про мир, Україну, декламували вірші, а також переглянули відеоматеріали про бойові дії на Сході України.

Проведено I етап конкурсу «Worldskills Ukraine» з компетенції «Слюсарні роботи»

07 жовтня 2021 В рамках Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Worldskills Ukraine» у 2021‑2022 роках 7 жовтня на базі Вищого професійного училища №34 м. Виноградів проведено І (відбірковий) етап з компетенції «Слюсарні роботи».

Участь у Конкурсі прийняли здобувачі освіти ВПУ №34 м. Виноградів Дорогій Юрій Васильович, Чейпеш Юрій Михайлович, Палюх Себастіян Михайлович та Чубірка Михайло Васильович, здобувач освіти УДНЗ‑УЦПТО (м. Ужгород).

Згідно поданих заявок та умов Конкурсу здобувачі освіти виконували наступні завдання:

  • виготовлення перехідної плити для монтажу редуктора;
  • відбір вузлів і деталей для виконання збірки редуктора;
  • збір редуктора НО91;
  • закріплення редуктора до перехідної плити;
  • випробування редуктора на стенді.

Оцінювали конкурсантів досвідчене журі у складі:

голова журі – Роман Анатолій Петрович, інженер з діагностики КТЗ ПрАТ Виноградівська ПМК-78 та члени журі – Волощук Михайло Олексійович, Хустський професійний ліцей, заступник директора з навчально-виробничої роботи та Лендєл Володимир Іванович, директор ВСГК «Нове життя».

Секретар оргкомітету, методист НМЦ ПТО у Закарпатській області Хільченко Т. О. привітала учасників Конкурсу, побажала їм плідної праці та перемоги.

Всі учасники сумлінно виконували конкурсні завдання. За результатами оцінювання перемогу здобув Дорогій Юрій Васильович(ВПУ №34 м. Виноградів). Конкурсанти отримали призи від організаторів та дипломи за участь у Конкурсі. Щиро радіємо за успіх конкурсантів та бажаємо їм подальших успіхів та перемоги.

Благодійна акція «Монетки дітям»

04 жовтня 2021 Протягом вересня в училищі акцію на підтримку онкохворих дітей.

Здобувачі освіти долучитись до благодійної акції «Монетки дітям», щоб у простий та веселий спосіб зібрати монети та перетворити їх на допомогу для онкохворих дітей.

Монети номіналом у 25 копійок вийшли з обігу майже рік тому, але у багатьох з нас вони й досі лежать у скарбничках без діла. Кожна така монета, кожні 25 копійок — це крок назустріч здоровому дитинству для сотень дітей.

Тиждень протидії булінгу

Тиждень протидії булінгу – це другий щорічний комплексний захід, направлений на одночасну та всесторонню роботу з протидії булінгу у навчальних закладах.

Під час Всеукраїнського тижня з протидії булінгу по всій Україні відбуваються правопросвітницькі заходи, спрямовані на інформування учнів, їх батьків, учителів та інших учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування) та вироблення в суспільстві небайдужості до проблеми булінгу.

В рамках Тижню протидії булінгу з 27.09.2021 по 01.10.2021 року у ВПУ №34 практичним психологом було проведено анонімне анкетування серед моніторингових груп для визначення рівня освіченості учнів у питаннях булінгу та вивчення його проявів у нашому навчальному закладі. Також були проведені години спілкування з елементами тренінгу га теми «Булінг, як розпізнати та уникнути» та «Алгоритм дій під час ситуації булінгу» в групах ОП-21, ОБ-31, ЕЛ-11.

Урочистості з нагоди Дня працівника освіти

01 жовтня 2021 Відбулися урочистості з нагоди Дня працівника освіти. Здобувачі освіти першого курсу групи ОКА -11, ОП -11, СЛ – 11 разом із класним керівником групи ОКА-11 Січ В. В. та майстром виробничого навчання Гоцинець М. М. підготували концертну програму до Дня працівника освіти.