Статут училища (переглянути)

Витяг з Єдиної державної електронної бази з питань освіти щодо права провадження освітньої діяльності у сфері професійно-технічної освіти (переглянути)

Свідоцтво про атестацію

Мова освітнього процесу

Мова освітнього процесу: українська.

Результати моніторингу якості освіти

Структура та органи управління

Ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються переглянути

Матеріальна база

На сьогодні училище має розвинуту інфраструктуру. Це: 4 навчальні корпуси загальною площею 6095 м2, у яких обладнано 32 навчальні кабінети, 9 навчально-виробничих майстерень, 6 лабораторій, бібліотека з читальною залою, актова та спортивна зали, їдальня, гуртожиток на 360 місць. Будівлі відповідають санітарно-гігієнічним і санітарно-технічним нормам. Також є футбольне поле, кругова бігова доріжка, сектор для метання гранати, спортивний майданчик для гри в гандбол і баскетбол, майданчик для гри у волейбол, тир.

Училище має підключення до мережі Інтернет, завдяки чому здобувачі освіти, педагогічні працівники мають доступ до інформаційних ресурсів глобальної мережі.

УМОВИ ДОСТУПНОСТІ: В училищі створені умови для навчання осіб з особливими потребами, інших маломобільних груп населення, забезпечено можливість їх безперешкодного доступу до будівель навчальних корпусів, навчально-виробничих майстерень, лабораторій, спортзалу, гуртожитку.