З першого року існування ВПУ № 34 м. Виноградів в училищі ведеться професійна підготовка водіїв автотранспортних засобів категорій «В», «С», «D», «Е». Зокрема спеціалісти: «Слюсар з ремонту автомобілів», «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії «А», «В», «С»)», «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» отримують інтегровну спеціальність «Водій автотранспортних засобів категорії “С”».

Паралельно з підготовкою водіїв категорії “С”, в училищі ведеться курсова підготовка «Водіїв автотранспортних засобів категорій «В», «С»» та підвищення кваліфікації по спеціальності «Водій автотранспортних засобів категорій «D» та «Е».

Щороку права керування автомобілем отримують близько 100 учнів різних професій та понад 100 учнів за контрактом проходять перепідготовку. Це стало можливим завдякиколективу, якому вдалося зберегти та оновити матеріальну базу та рухомий склад. Сьогодні для підготовки водіїв ми маємо 16 легкових та вантажних автомобілів. Теоретичні заняття проводяться у обладнаних кабінетах «Будови автомобілів», «Правил дорожнього руху і основ керування», «Охорони праці» висококваліфікованими викладачами: Бодов Г.Г., Сливка В.І., Галас З.Ю.

Практичні навички засвоюються під час водіння на автомобільних полігонах під керівництвом інструкторів: Палаташ М.Ф., Улич В.М., Гельбич В.В., Козьма І.І. Янковий Ю.П., Лупір В.І.

Училище у 2006 році пройшло акредитацію та отримало ліцензії на підготовку водіїв до 2016 року.