6 листопада 2018 проведено засідання учнівської ради. Учні обговорили проведення Дня учнівського самоврядування та День першокурсника. Розподілили дублерів адміністрації закладу, педагогічного колективу. Склали план проведення заходів до Дня пам’яти жертв голодоморів та участь лідерів у проведенні Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».
День учнівського самоврядування
27 листопада 2017 традиційно в навчальному закладі проведено День учнівського самоврядування. Цього дня чекали всі учні, адже не завжди випадає шанс провести урок замість викладача. Весь день адміністрація училища слідкувала за чітким виконанням плану роботи, а їх «молодші» заступники виконували дуже відповідальну роботу.
А розпочиналося все так. Учнівський парламент на своєму засіданні вирішив провести цей день 27 листопада 2017 року. Серед бажаючих взяти участь у проведенні Дня учнівського самоврядування було обрано учителів-дублерів. Отож, підготовка та організація проведення Дня самоврядування розпочалась Разом з із заступником директора з НР Доманич М.П. учнями був складений розклад уроків, виробничого навчання, із заступником директора з НВихР Міндак С.О. підготовлений сценарій Дня першокурсника, обговорені форми та методи роботи на цей день.
Напередодні Дня самоврядування 24 листопада на робочій нараді учнівського самоврядування учні були ознайомлені з планом роботи на День самоврядування. Був зачитаний список призначених викладачів-дублерів та дублерів адміністрації. Викладачі та майстри виробничого навчання надали допомогу учням у підготовці та проведенні Дня самоврядування: написання поурочних планів, підбір матеріалів та проведення виробничого навчання.
Дублер директора училища Густа Ростислав провів робочу нараду зі своїми «заступниками», на якій вони продумали план роботи на цілий день.
Заступник директора з НВихВ Король Олександр провів нараду для класних керівників та зробив рейд-перевірку відвідування уроків. Спільно з комендантом гуртожитку та мед братом провели перевірку санітарного стану кімнат гуртожитку.
Можна сказати, що рада учнівського самоврядування з поставленими завданнями справився на відмінно , адже цього дня в училищі, як за звичай, панували злагода, порядок та дисципліна. Класні керівники були присутні в групах на окремих уроках, перервах. Дублер заступника директора з НР Крайняй Богдан та старшого майстра Безушко Андрій, перевірили перевірили готовність учнів до уроків (зошити, щоденники, підручники, виконані домашні завдання).
За відгуками викладачів училища усі уроки було проведено на високому та достатньому рівні. Завершився цей день святковим концертом.
28 листопада було проведено підсумкове засідання учнівського самоврядування, на якому всі учні одностайно підтвердили бажання та необхідність проведення такої форми роботи учнівським парламентом, а також учні ділилися враженнями писали відгуку.
Відбулося засідання учнівської ради
Проведено віськово-спортивні ігри з нагоди Дня захисника України
13 жовтня 2017 за ініціативою учнівської Ради викладачем предмету “Захист Вітчизни” Жиленко В.М. проведено віськово-спортивні ігри з нагоди Дня захисника України. Учні училища збирали магазини для автоматів на швідкість, проводили естафети з ящиками для патронів, бег у костюмах хімічного захисту та протигазах, переносили поранених, кидали ,,гранати” по мішенях на влучність.
Переможцами стали учні групи СЛ-31, ІІ-місце вибороли учні групи СЛ-21, ІІІ-місце укоманди групиТМ-21.
Проведено спортивні змагання з армреслінгу, гирьовижимання та настільного футболу
6 грудня 2016 до Дня Збройних сил України проведено спортивні змагання з армреслінгу, гирьовижимання та настільного футболу
Міжнародний день студента
16 листопада 2016 За ініціативою учнівської ради з нагоди Міжнародного дня студента в училищі традиційно відбувся День учнівського самоврядування. Захід проводився з метою пропагування серед учнівської молоді основних засад місцевого самоврядування, формування активної життєвої позиції та реалізації їх лідерського потенціалу, виховання інтелектуально і духовно розвиненого підростаючого покоління – майбутнього нації.
Робочий день розпочався з апаратної наради. Директор училища Гнатківський Володимир Петрович привітав членів учнівської ради із Днем місцевого самоврядування та побажав лідерам успіхів. Апаратну нараду продовжив Густа Ростислав, якій виконував відповідно до визначених повноважень функціональні обов’язки директора. Ростислав ознайомив представників учнівського самоврядування із Планом Дня самоврядування.
Весь навчальний процес училища в цей день проходив під чітким контролем дублерів дирекції училища. І для того, щоб уроки проходили у нормальному режимі, потрібна була ретельна підготовка. Заздалегідь «майбутні вчителі» ознайомилися з навчальним матеріалом, який вони повинні дати учням. Самостійно складали конспекти уроків, підбирали цікавий матеріал. Отже, «майбутні вчителі» проявили неабияку наполегливість і старанність, щоб підготуватися до проведення уроків та виробничого навчання.
Усі з великим нетерпінням чекали цього дня та хвилювалися. Але, як потім з’ясувалося, хвилюватися було нічого. Учні були задоволені. Уроки сподобалися, бо все проходило цікаво і захоплююче. Учні отримали задоволення ще й від того, що їхні знання були оцінені високими балами.
Завершився День самоврядування підсумковою нарадою керівників та лідерів учнівського самоврядування, під час якої учні поділилися враженнями про захід, обговорили результати своєї діяльності.
Досягнення цього дня стали безцінним досвідом, залишивши в пам’яті незабутні враження і спогади на все життя.
День самоврядування закінчився святковим концертом якій підготували першокурсники.
Проведено футбольний матч між учнями ВПУ №34 та учнів ПТНЗ
27 травня 2015 за ініціативи Учнівської ради проведено футбольний матч між учнями ВПУ №34 та учасниками III етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування. Перемогла дружба.
Урочиста зустріч бійців, що повернулись з зони АТО
Засідання учнівської ради
19 січня 2015 на засіданні учнівської ради, голова ради Козирєва Т. прозвітувала про проведену роботу в І семестрі 2014-2015 н.р.
Засідання учнівської ради
8 грудня 2014 на засіданні учнівської ради, лідери груп обговорили питання щодо організації та проведення новорічних свят та 30-ти річчя навчального закладу.



















