Студенти коледжу взяли участь у Інтернет-олімпіадах на платформах «На Урок» та «Всеосвіта».
Це був чудовий шанс перевірити свої сили, і наші студенти впоралися на відмінно:
- Скринька досягнень коледжу поповнилася дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів.
- Усі учасники олімпіад нагороджені іменними сертифікатами.
- Викладачі-координатори отримали офіційні подяки за підтримку та підготовку талановитої молоді.
Участь у таких конкурсах – це не лише про нагороди, а й про вагомий досвід у власне портфоліо майбутнього фахівця. Пишаємося вами! Так тримати!


