Зустріч з поліцейським офіцером громади

Сьогодні, як ніколи зростає співпраця закладів освіти з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти в учнівської молоді уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.
Відтак 21 лютого здобувачі освіти училища, які проживають у гуртожитку зустрічалися з поліцейським офіцером Виноградівської ТГ Робертом Козмовичем
Головною метою зустрічі було попередження протиправних дій з боку здобувачів освіти та застереження їх від небезпеки. Розмова йшла про види правопорушень, які часто трапляються в учнівському середовищі та на вулиці, про правила безпечного поводження в Інтернеті, акцентувалась увага на видах відповідальності учнів та їх батьків за скоєні правопорушення. Особливу увагу Роберт Адальбертович приділив темі булінгу в сучасному суспільстві. Поліцейський звернув увагу здобувачів освіти на негативний вплив тютюнопаління, вживання алкогольних, наркотичних та психотропних речовин на здоровя підлітків.
Зустріч пройшла у формі діалогу, всі отримали корисну інформацію та погодились з тим, що безпека кожного залежить від нас самих.

Поетичний фестиваль «На крилах надії», присвячений Міжнародному дню рідної мови

Із ніжності слова беру насолоду:
Воно – ідеал мій, для злету – крило.
Мова моя дана Богом народу,
Мова моя – це душі джерело.

Мова – це той інструмент, який єднає націю, народність, народ до єдиного цілого. Це великий скарб, який треба шанувати, берегти і розумно збагачувати.
З нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови в групі ОП-21 проведено виховний захід «На крилах надії» викладачем української мови і літератури Тетяною Густа. Учні групи розповіли про історію походження свята рідної мови як нетлінного скарбу духовності народу, зачитували поезії, слухали пісні, брали участь у розважально-інтелектуальній вікторині «Квіз про мову», що складався з п’яти раундів. У здобувачів освіти сформувалось розуміння того, що мова – скарб, без якого не може існувати ні народ, ні держава.
Рідною мовою говорить серце й душа української землі. Не з примусу, а лише за покликом власного сумління та гідності плекаймо в душі любов до рідної мови.

День пам’яті Героїв Небесної сотні

Щорічно 20 лютого відзначається День пам’яті Героїв Небесної сотні, покликаний увічнити людську, громадянську і національну відвагу та самовідданість, силу духу і стійкість громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідно шанувати подвиг загиблих за ідеали демократії, права та свободи людини європейське майбутня України.
В навчальних групах училища проведено години пам’яті «Нові часи, нові Герої».
Під час виховного заходу добувачі освіти згадали події на Майдані, переглянули уривки з тематичного фільму «Ангели майдану», фото та відеоматеріали про героїзм українського народу, якій захищав та захищає і сьогодні ідеали демократії, відстоює права і свободи людини, незалежність та європейське майбутнє України.

Тренінг з домедичної допомоги

За ініціативою учнівського самоврядування і викладача англійської мови Марії Кикини було проведено тренінг з домедичної допомоги. Військовослужбовець ЗСУ Янек Бабіля провів і ознайомив здобувачів освіти училища з правильною постановою турнікетів, бандажу, домедичного огляду пораненого. Після теоретичного блоку військовий провів практичне заняття де найкращими були учні Юрій Данкович, Марія Кляп та Мирослава Корпош.

День пам’яті Героїв Крут

З нагоди вшанування стійкості та мужності героїв, що впали у страшному бою під Крутами бібліотекарі разом з членами бібліотечної ради у конференц – залі ВПУ № 34 м. Виноградів провели годину мужності “Крути – бій за майбутнє України“. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам`ять всіх, хто здобував та виборював незалежність, свободу та територіальну цілісність України.

День Соборності України

Відбулася молодіжна конференція до Дня Соборності України, у рамках якої здобувачи освіти групи ОКА-31 Кікіна Богдана, Кляп Марія, Довганич Іванка та групи ОП-21 Михайлянич Короліна та Ковач Євненія висвітлелі історію свята та його значення для української державності. Учасники конференції передивилися фото та відеоматеріали по запропонованим темам.

Також проведено флеш моб  «Україна – єдина, красива і сильна»

«Ми позбавляємо дітей майбутнього, якщо продовжуємо сьогодні навчати так, як навчали цього вчора»

Сухомлинський писав, що саме від педагога залежить, чим саме стане серце дитини – «ніжною квіткою чи засушеною корою». Він наголошував, що робота вчителя – це творчість, а не буденне заштовхування знань в учнів. 10 січня 20214 року у Вищому професійному училищі №34 міста Виноградів відбулося засідання методичної комісії природничо-математичних та електротехнічних дисциплін на тему «Нетрадиційні форми та методи роботи на уроці». Засідання відбулося у нетрадиційній формі: ознайомленням з теорією з цієї теми, майстер-клас «Використання нетрадиційних прийомів» та обмін думок з даного питання.

День пам’яті жертв Голодомору

Щорічно в четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.
Викладач предмета «Історія України» П. П. Кобаль провів відкритий урок -реквієм «Пам’яті жертв Голодомору 1932–1933 років». Здобувачі освіти груп СЛ-11 та ОП -21 ознайомилися з історією виникнення штучного голоду, переглянули відео-спогади очевидців голодомору, архівні матеріали. Які тривалий період не оприлюднювались.
Хвилиною мовчання вшанували пам’ять померлих під час Голодоморів.

День Гідності та Свободи

З метою утвердження ідеалів свободи і демократії, вшанування патріотизму і мужності українців, які стали на захист прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Українського народу, в навчальних групах училища було проведено виховні години на тему «Герої нашого Закарпаття – патріоти України, єдиної суверенної держави», «Герої Небесної сотні», «Герої сьогодення», «Подвиг, що непідвладний часу», «Від Революції Гідності до Країни гідності».
В гуртожитку училища відбувся вечір патріотичної пісні і поезії «Пишаюся тобою, Україно!».
У бібліотеці проходила виставка книг та огляд періодичної преси, присвячені Дню Гідності та Свободи.
Здобувачі освіти подивилися документальні фільми: «Зима, що нас змінила», «Революція Гідності».
Здобувачі освіти групи ТМ-21 разом з класним керівником М. О. Кикина та ОП-21 зустрілися з розвідником збройних сил України, якій провів невеличкий вишкіл.