Вручення дипломів кваліфікованого робітника випускникам училища

В училищі відбулося свято молодості і краси, дружби і вірності, великих сподівань і мрій з нагоди вручення дипломів кваліфікованого робітника та свідоцтв про повну загальну середню освіту.
Гостями урочистостей були батьки та друзі випускників.
Хвилюючим це свято стало для здобувачів освіти-випускників професій «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, касир (в банку), адміністратор», « Тракторист-машиніст, слюсар с/г машин та устаткування, водій автотранспортних засобів категорія «С», які разом з документами про освіту отримали і дороговказ у доросле життя.
Щирим було звернення до випускників, привітання та побажання найкращої долі директора училища Володимиром Гнатківським, якій побажав, щоб знання, отримані в закладі освіти стали запорукою вагомих здобутків і першою сходинкою до омріяних вершин, щоб кожен випускник реалізував себе в професійній діяльності.
Вітальні слова на адресу випускників та слова вдячності за їхню життєву позицію звучали від майстрів виробничого навчання Катерини Шерегій та Юрія Марушки.
Від імені батьків виступила Катерина Пунько, яка висловила слова подяки адміністрації училища, майстрам виробничого навчання, викладачам та всьому трудовому колективу училища за те, що тут працюють професіонали своєї справи, яким глибоко не байдужа доля наших дітей, а випускників привітала з цим чудовим святом, побажала удачі і успіху у всіх починаннях.
Випускниця групи ОКА-41 Марія Руснак, яка отримала диплом кваліфікованого робітника з відзнакою, подякувала колективу училища за набуті знання, виховання та підготовку до самостійного життя.

День пам’яті Героїв Небесної сотні

Щорічно 20 лютого відзначається День пам’яті Героїв Небесної сотні, покликаний увічнити людську, громадянську і національну відвагу та самовідданість, силу духу і стійкість громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідно шанувати подвиг загиблих за ідеали демократії, права та свободи людини європейське майбутня України.
В навчальних групах училища проведено години пам’яті «Нові часи, нові Герої».
Під час виховного заходу добувачі освіти згадали події на Майдані, переглянули уривки з тематичного фільму «Ангели майдану», фото та відеоматеріали про героїзм українського народу, якій захищав та захищає і сьогодні ідеали демократії, відстоює права і свободи людини, незалежність та європейське майбутнє України.

Тренінг з домедичної допомоги

За ініціативою учнівського самоврядування і викладача англійської мови Марії Кикини було проведено тренінг з домедичної допомоги. Військовослужбовець ЗСУ Янек Бабіля провів і ознайомив здобувачів освіти училища з правильною постановою турнікетів, бандажу, домедичного огляду пораненого. Після теоретичного блоку військовий провів практичне заняття де найкращими були учні Юрій Данкович, Марія Кляп та Мирослава Корпош.

Інтернет-олімпіада

Інтернет-олімпіади є щорічними інтелектуальними змаганнями учнів, де використовуються передові інформаційні та телекомунікаційні технології.
Здобувачі освіти нашого навчального закладу взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді «Вдалий старт – 2023 з інформатики на платформі «Всеосвіта», спрямованої на активізацію пізнавальної діяльності та навчальної мотивації, узагальнення набутих теоретичних знань і навичок. Здобувачі освіти, які взяли участь в олімпіаді отримали електронні сертифікати та дипломи.
За підготовку здобувачів освіти до інтернет-олімпіади викладача інформатики Юлія Шолох отримала від освітньої платформи «Всеосвіта» подяку, яка стала підтвердженням її професійної активності.

Рекомендаційний список літератури

Благодатний і щедрий на таланти наш рідний Виноградів. Можливо, не кожному з вас припадало на думку, що поряд з нами живуть талановиті люди. Мабуть, найбільшу насолоду, радість і любов приносить спілкування з книгою. Вона завжди чарувала, хвилювала людину. Тож, пропонуємо вам рекомендаційний список літератури “Літературне слово земляків”
і запрошуємо всіх, хто цікавиться історією нашого краю, завітати до нашої бібліотеки.

День Соборності України

Відбулася молодіжна конференція до Дня Соборності України, у рамках якої здобувачи освіти групи ОКА-31 Кікіна Богдана, Кляп Марія, Довганич Іванка та групи ОП-21 Михайлянич Короліна та Ковач Євненія висвітлелі історію свята та його значення для української державності. Учасники конференції передивилися фото та відеоматеріали по запропонованим темам.

Також проведено флеш моб  «Україна – єдина, красива і сильна»

«Ми позбавляємо дітей майбутнього, якщо продовжуємо сьогодні навчати так, як навчали цього вчора»

Сухомлинський писав, що саме від педагога залежить, чим саме стане серце дитини – «ніжною квіткою чи засушеною корою». Він наголошував, що робота вчителя – це творчість, а не буденне заштовхування знань в учнів. 10 січня 20214 року у Вищому професійному училищі №34 міста Виноградів відбулося засідання методичної комісії природничо-математичних та електротехнічних дисциплін на тему «Нетрадиційні форми та методи роботи на уроці». Засідання відбулося у нетрадиційній формі: ознайомленням з теорією з цієї теми, майстер-клас «Використання нетрадиційних прийомів» та обмін думок з даного питання.

Інформаційний захід в рамках щорічної акції “16 днів проти насильства”

З метою привернення уваги підлітків до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, формування у свідомості дітей сьогодні, 7.12.2023 р., у ВПУ-34 спеціалістами служби у справах дітей Виноградівської міської ради, фахівцем центру надання соціальних послуг, дільничним офіцером громади та працівниками бюро правової допомоги було організовано та проведено захід на тему: «Скажи насильству – «НІ!», «Домашнє насильство: відповідальність та протидія», «Правова допомога постраждалим».

На тематичній лекції були присутні студенти ІІ-ІІІ курсів навчального закладу та викладачі.

Наш Герой

Герої тихо живуть серед нас,
Вони не кричать про свої перемоги!

У кожної людини повинен бути ідеал, до якого вона б прагнула, хотіла брати приклад. Таким ідеалом може стати інша людина, персонаж літературного твору…
Є герої, вчинки яких пам’ятають через покоління. У Вищому професійному училищі № 34 м. Виноградів є такий Герой, про якого повинні знати всі.
У цьому світі єдиним багатством є людське життя. Тому той, хто його рятує, стає справжнім героєм.
Таким Героєм для мене є Олександр Іванов. Доля звела нас ще у Виноградівському ясла-садку №1, де я працювала вихователем.
Це був дуже добрий, відкритий, вихований хлопчик. Він був непосидою, завжди тягнувся до знань: навчився читати десь у 4 – 5 років і гордо читав прості назви, написані на іграшкових машинках – «ДАІ», «Швидка допомога»….
Сашко з дитинства прагнув бути кращим. Дуже гарний хлопчик з чорними, як намистинки, очима, при зустрічі зі мною, тримаючи в маленьких рученятах гроші, відкрито хвалився, що зміг їх заробити власноруч для мами і маленької сестрички.
Він дуже скоро став дорослим. Так склалася доля, що Сашко і його сестричка Кіра, залишилися сиротами. Олександр був вихованцем Перечинської школи – інтернату, а маленька Кіра – Виноградівського дитячого будинку «Берізка».
Йшли роки і Олександр Іванов (Сашка, Санька, «Кузя») у 2004 році прийшов здобувати професію тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, слюсар з ремонту с/г машин і устаткування, водій автотранспортних засобів (категорія «С») у ВПУ № 34 м. Виноградів.
Хлопець-сирота, якій не втратив віру у добро, чесність, любов, був дуже добрим, ввічливим, прагнув набути нових знань. Сашко цікавився технікою, багато спілкувався з майстром виробничого навчання Степаном Степановичем Богданом, якому розкрив своє серце і від якого отримав багато нового. Класний керівник Героя полковник В’ячеслав Миколайович Жиленко виховав його справжнім патріотом, прищепив любов до Батьківщини, рідного краю, навчив бути відповідальним і вселив в душу тягу до військової служби. Як згадує вихователь гуртожитку училища Тетяна Василівна Бабіля Сашко Іванов завжди намагався тримати слово, сумлінно готувався до уроків, а коли отримував гарну оцінку, його радощам не було меж. Хлопчик мав багато друзів і був лідером.
Сашко постійно піклувався про свою сестричку. Кожної вільної хвилинки він відвідував Кіру у дитбудинку, приносячи їй солодощі, фрукти і свою братню любов. Нелегкою була доля хлопця, однак він вірив у себе.
Після закінчення училища Олександр вступив до Військового коледжу сержантського складу при Національній академії сухопутних військ міста Львова, де з 2009 до 2012 рік здобував основи військової справи. Дуже сподобалася молодій людині справа захисту Батьківщини і він не вагаючись вступив у 2014 році до Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного за спеціальністю «Управління діями танкових підрозділів».
Однак доля склалася так, що молодий юнак не встиг насолодитися студентським життям. Із 2018 по 2020 роки брав активну участь у бойових діях у зоні АТО-ООС. Із початком повномасштабної війни без вагань пішов захищати рідну неньку Україну від рашистських окупантів.
Сашко – дуже скупий на слова, але багатий на добрі справи. У рідкі хвилини нашого спілкування про себе говорить мало, більше цікавиться здоров’ям педагогів, успіхами і здобутками закладу освіти.
За бойові заслуги, незламний дух, вірність Батьківщині 13 вересня 2023 року Президент України Володимир Зеленський нагородив майора, заступника командира танкового батальйону Олександра Іванова орденом «За мужність» ІІІ ступеня.
Бути там, де війна, як на мене, є проявом надзвичайного героїзму з ризиком для власного життя. Але наш випускник не злякався. Власне, таких людей не вистачає в нашому суспільстві.
Олександр дуже любить життя, свою донечку, сестру, український народ і рідну Батьківщину.
Я пишаюся тим, що зробила свій внесок у виховання такого сміливого, розумного, доброго і дуже чуйного захисника, справжнього патріота нашої країни!

Світлана Міндак,
заступник директора з навчально-виховної роботи

День пам’яті жертв Голодомору

Щорічно в четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.
Викладач предмета «Історія України» П. П. Кобаль провів відкритий урок -реквієм «Пам’яті жертв Голодомору 1932–1933 років». Здобувачі освіти груп СЛ-11 та ОП -21 ознайомилися з історією виникнення штучного голоду, переглянули відео-спогади очевидців голодомору, архівні матеріали. Які тривалий період не оприлюднювались.
Хвилиною мовчання вшанували пам’ять померлих під час Голодоморів.