День відкритих дверей

До училища завітали здобувачі освіти випускних класів закладу загальної середньої освіти №1 м. Виноградів. Випускники мали можливість ознайомитися з професіями за якими проводиться підготовка в училищі. Гості ознайомилися з матеріальною базою закладу освіти, переглянули відео ролики про професії, прийняли участь у майстер класах та спробували покерувати автомобілем.

XXV Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» (Зима 2025)

Здобувачі освіти ВПУ -34 м. Виноградів, Лендел Вікторія гр.ОП-11 та Кікіна Юрій гр. ОП-21 ,стали
переможцями ХХІV Всеукраїнської інтернет – оліпіади «На Урок» з історії. За сумлінність,
знання,кмітливість і обізнаність вони здобули Диплом ІІ ступені. Вітаємо. Зичимо подальших успіхів у навчанні.
Підготував учасників викладач історії Кобаль П.П.

XXV Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» (Зима 2025)

Здобувачі освіти ВПУ№34 м. Виноградів взяли активну участь у ХХІV Всеукраїнській інтернет- олімпіаді «На Урок» з української мови та літератури. Це дало можливість учням проявити себе саме в тій дисципліні, яка їм найбільше до душі, а також підвищити їхній інтерес до навчання та покращити самооцінку.
За завзяття, віру в себе, сумлінне ставлення до освітнього процесу, виконання різнорівневих тестових завдань, кмітливість Дипломом II ступеня нагороджена Гевді Вікторія (гр.ОБ-21), Дипломом III ступеня – Лугош Анастасія (гр.ОБ-21), Зелді Олексій (гр. ЕЛ-11). Всі учасники олімпіади нагороджені Сертифікатами. Викладач української мови та літератури Тетяна Густа отримала СВІДОЦТВО про підготовку учнів та переможців до Всеукраїнської інтернет-олімпіади.

«Срібна Земля. Велич і трагедія Карпатської України».

14 березня у навчальному закладі викладач історії Кобаль П.П. із здобувачами освіти груп ОП-21 та ОП-11. провів історичне читання на тему: «Срібна Земля. Велич і трагедія Карпатської України».
Захід присвячений 86 –й річниці проголошення незалежності Карпатської України, з метою вшанування пам’яті Січових стрільців, які віддали життя за незалежність Карпатської України. Ця тема актуальна і зараз, адже боротьба триває і багато паралелей можна провести з сьогоденням нашої України.
Іншою метою заходу було показати історичне значення проголошення Карпатської України, як наступної спроби створення української держави у ХХ столітті після Української революції 1917-1921 рр.. Карпатська Україна проіснувала недовго, але є свідченням прагнення українців жити у соборній незалежній державі.

«Т. Г. Шевченко – відомий і невідомий»

Навесні, коли тануть сніги 
І на рясті заграє веселка,
Повні сил і живої снаги
Ми вшановуєм пам’ять Шевченка.

На завершення декади Шевченківських днів в групі ЕЛ – 11  викладачем Густа Т.М. проведено усний журнал «Т. Г. Шевченко – відомий і невідомий». Здобувачі освіти згадали про життєвий і творчий шлях поета, дізнались багато нового й цікавого. Відзначили те, що українці шанують геніального українського поета, художника, борця за волю народу і завжди будуть пам’ятати його заповіти:

Свою Україну любіть,
Любіть її… Во время люте,
В останню тяжкую минуту  
За неї Господа моліть.

Участь у ІІ етапі інтернет-олімпіад 2025

Здобувачі освіти Вищого професійного училища №34 м. Виноградів брали участь у ІІ етапі інтернет-олімпіад з предмета «Охорона праці» та компетенції «Слюсарні роботи» серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти.
05 березня в олімпіаді з предмета «Охорона праці» здобувач освіти Юрій Кікіна посів 7 місце, серед здобувачів освіти з 12 закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

12 березня змагалися представники різних професій в компетенції «Слюсарні роботи», серед 9 учасників наш здобувач освіти, Богдан Богдан, здобув перемогу – І почесне місце.

Бажаємо учасникам нових звершень, наполегливості та віри у власні сили!
Віримо, що і надалі здобувачі освіти Вищого професійного училища №34 м. Виноградів будуть демонструвати високі знання та займатимуть призові місця на олімпіадах та різнорівневих конкурсах.
Дякуємо за старання, наполегливість та прагнення цілеспрямовано йти вперед!

Поезія Кобзаря у цифрову епоху.

Вся Україна продовжує відзначати день народження найвидатнішого українського поета Тараса Шевченка різноманітними заходами. Сьогодні, 12 березня, у нашому закладі зі здобувачами освіти групи ТМ-11,був проведений урок   на тему «Відгадай поезію Т.Г.Шевченка  за емоджі». Урок підготувала та провела викладач англійської мови Кикина М.О. Живого слова поета замінити не можна, але у наш час смартфонів, гаджетів ми спробували уявити їх собі за допомогою малюнків та інших знаків.  Вийшло цікаво і креативно.

Зустріч з працівниками Першого відділу Берегівського РТЦК та СП

З метою проведення профорієнтаційної роботи, виховання патріотизму, агітації до проходження служби за контрактом в Збройних силах України відбулася зустріч здобувачів освіти училища з начальником відділення рекрутингу та комплектування Першого відділу Берегівського РТЦК та СП майором Віктором Михайлишиним, інструктором молодшим сержантом Мирославом Дубровкою та працівником Габріеллою Герзанич. В ході зустрічі представники РТЦК та СП ознайомили присутніх з умовами проходження контрактної служби та її перевагами.

Зустріч з поетом Виноградівщини В. Кляпом

Ці всі, що пишу я вірші,
течуть із джерела – душі.
Василь Кляп

У рамках декади Шевченківських днів у бібліотеці нашого закладу освіти відбулась зустріч з поетом Виноградівщини Василем Кляпом. Викладач української мови і літератури Тетяна Густа представила поета-лірика всім присутнім. Учні, викладачі та гості ознайомились з біографією поета, який проживає у м. Виноградів, з його чарівними казками, легендами, гуморесками.
Здобувачі освіти продекламували вірші поета із семи його збірочок: «Чорна гора», «Виноградів», «Орлині діаманти», «Моя мрія», «Якби не була ти…», «Кохання – це поезія», «Після ночі сходить сонце».
Василь Кляп розповів про видання наступної збірки, яка має вийти під назвою «Вибране» і зачитав багато нових поезій та легенд про Виноградівщину й вірші про рідну мова, бо «мова- це душа народу».

Урок – квест «Шевченкіана».

10 березня викладач української мови та літератури Тетяна Густа провела із здобувачами освіти групи ОП-11 літературний урок – квест «Шевченкіана». Нетрадиційний урок дозволив здобувачам освіти позмагатися у знанні творчості та життя великого поета Т.Г.Шевченка, зануритись у атмосферу того часу, відчути переживання, думки Кобзаря про майбутнє України, глибше зрозуміти його пророчі слова.
До квесту були залучені викладачі математики, англійської мови, інформатики та бібліотекар, котрі у маршрутних листах учасників гри виставляли отримані бали за правильні відповіді.
Учасники команд отримали не тільки цінні призи, а й задоволення від проведеного квесту, здобули нові знання, сформували прагнення бути справжніми українцями, відчули гордість за Україну, за її національного генія – Тараса Григоровича Шевченка.
«В своїй хаті своя правда, і сила і воля», – пише Т.Г. Шевченко, бо вважає, що кожен народ має всі підстави для формування своєї культури, і шукати її треба не «в чужому краї», а на рідній землі, і треба любити її всіма силами своєї душі, бо немає іншої Батьківщини на землі, в якій сам поет відчував гостру потребу. Тож пам’ятаймо заповіт великого Кобзаря, слова неперевершеного майстра слова.