Сьогодні, як ніколи зростає співпраця закладів освіти з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти в учнівської молоді уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.
Відтак 21 лютого здобувачі освіти училища, які проживають у гуртожитку зустрічалися з поліцейським офіцером Виноградівської ТГ Робертом Козмовичем
Головною метою зустрічі було попередження протиправних дій з боку здобувачів освіти та застереження їх від небезпеки. Розмова йшла про види правопорушень, які часто трапляються в учнівському середовищі та на вулиці, про правила безпечного поводження в Інтернеті, акцентувалась увага на видах відповідальності учнів та їх батьків за скоєні правопорушення. Особливу увагу Роберт Адальбертович приділив темі булінгу в сучасному суспільстві. Поліцейський звернув увагу здобувачів освіти на негативний вплив тютюнопаління, вживання алкогольних, наркотичних та психотропних речовин на здоровя підлітків.
Зустріч пройшла у формі діалогу, всі отримали корисну інформацію та погодились з тим, що безпека кожного залежить від нас самих.