В училищі відбулося свято молодості і краси, дружби і вірності, великих сподівань і мрій з нагоди вручення дипломів кваліфікованого робітника та свідоцтв про повну загальну середню освіту.
Гостями урочистостей були батьки та друзі випускників.
Хвилюючим це свято стало для здобувачів освіти-випускників професій «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, касир (в банку), адміністратор», « Тракторист-машиніст, слюсар с/г машин та устаткування, водій автотранспортних засобів категорія «С», які разом з документами про освіту отримали і дороговказ у доросле життя.
Щирим було звернення до випускників, привітання та побажання найкращої долі директора училища Володимиром Гнатківським, якій побажав, щоб знання, отримані в закладі освіти стали запорукою вагомих здобутків і першою сходинкою до омріяних вершин, щоб кожен випускник реалізував себе в професійній діяльності.
Вітальні слова на адресу випускників та слова вдячності за їхню життєву позицію звучали від майстрів виробничого навчання Катерини Шерегій та Юрія Марушки.
Від імені батьків виступила Катерина Пунько, яка висловила слова подяки адміністрації училища, майстрам виробничого навчання, викладачам та всьому трудовому колективу училища за те, що тут працюють професіонали своєї справи, яким глибоко не байдужа доля наших дітей, а випускників привітала з цим чудовим святом, побажала удачі і успіху у всіх починаннях.
Випускниця групи ОКА-41 Марія Руснак, яка отримала диплом кваліфікованого робітника з відзнакою, подякувала колективу училища за набуті знання, виховання та підготовку до самостійного життя.