Що відбувається з нашою духовною енергією, як ми можемо заново віднайти джерело нашого життя, внутрішньої енергії та сил рухатися вперед, що робити, якщо відчуваєш постійну втому та знесилення, як подолати депресійний стан, запустити власний двигун та стати на рейки повноцінного життя та ефективно функціонувати у суспільстві? Адже повномасштабне вторгнення рф в Україну створило безліч нових бар’єрів для всіх українців. І ці нові бар’єри не тільки стають на шляху до повноцінного життя, а й створюють перешкоди для реалізації потреб, які ще зовсім нещодавно здавалися базовими. Незмінним залишилось одне – бажання підтримати і допомогти тим, хто цього потребує.

Фахівцем з профорієнтації Виноградівського управління Берегівської філії Закарпатського ОЦЗ Наталією Гук до Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», яка ініційована першою леді країни Оленою Зеленською https://www.facebook.com/olenazelenska.official, проведено тренінг із здобувачами освіти училища на тему: «Базовий курс самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях».
Тренінг спрямовано навчитися турбуватися про себе, опановувати стрес, тривогу та негативні емоції під час війни , знаходити сили для психологічного відновлення.
Під час заходу учасники дивилися відеоролики «Що таке стрес та навіщо він потрібен», активно брали участь у вправах «Техніка релаксації Джейкобсона – зняття стресу та розслаблення», «Заземлення та фокус», «Заряджання акумулятора». Виконуючи вправи, здобувачі освіти вчилися опановувати страх і тривожність .
До тренінгу та обговорень приєднались і викладачі училища, що переймаються темою ментального здоров’я.
Захід пройшов цікаво, та з користю.

#тияк #mentalhealth #психічнездоровя #bezbariernist #безбарєрність #barrierfree