У конференц-залі Вищого професійного училища №34 м. Виноградів відбувся круглий стіл з роботодавцями на тему «Партнерство роботодавця та закладу професійної освіти».
Директор училища Гнатківський Володимир Петрович розповів про стан підготовки кваліфікованих кадрів, досягнення та успіхи в навчальному процесі, перспективи співпраці і плани на майбутнє. Співорганізатором зустрічі був Виноградівський районний філіал Закарпатського обласного центру зайнятості, директор якого,Наталія Фалес, ознайомила присутніх про партнерство роботодавців Виноградівської ТГ та Вищого професійного училища №34 м. Виноградів, про потреби ринку праці та найзатребуваніші професії в регіоні. Представники місцевих підприємств (ТОВ «Піонер», ТОВ «Гроно-Текс», ТОВ “ExpresNet”, ТОВ “Сандерс-Виноградів”, ПП Кондор А.С.) ділилися досвідом роботи з вирішення питання кадрового забезпечення, пропонували шляхи вирішення потреби у працівниках певних професій; обговорювали спільну роботу розробки освітніх програм, стажування педагогічних працівників на виробництві; обговорювали можливості створення умов для проходження виробничої практики випускників училища з подальшим працевлаштуванням.

На засіданні круглого столу роботодавці генерували ідеї, вносили свої пропозиції щодо модернізації освітнього середовища і наближення його до умов сучасного виробництва, обговорили питання щодо можливостей дуальної форми здобуття професійної освіти, вимог роботодавців до потенційних кваліфікованих робітників, удосконалення здобувачами освіти практичних навичок під час виробничих практик.
Підводячи підсумки, учасники круглого столу підкреслили важливість плідної співпраці роботодавців та закладів професійної освіти щодо подолання розриву між ринком праці та ринком освітніх послуг, а здобувачі освіти отримали цікаву та корисну для себе інформацію щодо можливостей реалізації здобутих у закладі освіти знань, умінь та навиків при майбутньому працевлаштуванні.