19 квітня 2023 День відкритих дверей.
День відкритих дверей – це не лише цікава подія, а й важливий крок для випускників закладів загальної середньої освіти щодо прийняття відповідального рішення, від якого залежатиме їхнє професійне майбутнє.
Квітневого, по-весняному теплого і сонячного дня Вище професійне училище №34 м. Виноградів гостинно відчинило двері для абітурієнтів, їхніх батьків і всіх бажаючих познайомитися з нашим закладом освіти.

Учасниками заходу були учні 9-х та 11 класів ЗЗСО Буштинської, Виноградівської, Вилоцької, Іршавської, Сілецької та Королівської ТГ.
Перед учасниками заходу виступив директор училища Гнатківський В.П., який ознайомив присутніх з професіями, за якими проводиться підготовка в училищі, умовами навчання.
Майбутні абітурієнти ознайомились із матеріально-технічною базою училища, отримали багато корисної інформації, яка допоможе їм обрати одну з-поміж тих професій, за якими училище здійснює підготовку майбутніх спеціалістів.

Для цього були проведені екскурсії закладом освіти та майстер-класи. Під час проведення майстер-класів майстри виробничого навчання та учні училища демонстрували свої вміння і навички. Крім того, охочі мали змогу побувати в ролі учня з водіння трактора чи автомобіля, спробували відрегулювати тепловий зазор двигуна, на комп’ютері створити різними способами таблиці та презентації.
В Центрі кар’єри ВПУ №34 м.Виноградів фахівець з профорієнтації Виноградівського управління Берегівської філії Закарпатського ОЦЗ Н.З.Гук провела профорієнтаційний захід на тему «Мотивація до вибору робітничих професій, які користуються попитом на ринку праці».