3 березня відзначається Всесвітній день письменника. З нагоди свята, що на сьогоднішній день для України має символічний зміст, завідувач бібліотеки Тетяна Телеп’янович підготувала з членами бібліотечної ради сторітелінг “Магія пера“, де учні гр. ОП-11 розповіли про письменників України, читали висловлювання про письменницьку працю, декламували вірші. Нагадали про наближення свята великого Кобзаря – Тараса Шевченка, образ якого для українських митців є символом чесності, правди, самовираження, уособленням найвищого розуму і непізнаності духу, як невмирущої душі української нації. Присутні на заході переглянули буктрейлери : “Т. Шевченко”, “Заповіт” та відеофільм “Виникнення письменства”.

Тетяна Іванівна ознайомила всіх з краєзнавчою бібліотечною виставкою “Поетичні перлини нашого краю”, на якій були представлені твори місцевих письменників. Це надзвичайно талановиті особистості, які подарували нашим читачам незабутні миті спілкування та на згадку про себе подарували свої книги з автографами і щирими побажаннями.
Сучасні майстри пера нашого краю своєю працею гідно продовжують кращі традиції українського письменства, у когорті якого – яскраві імена закарпатців. Чимало з них удостоєні державних, міжнародних, всеукраїнських, обласних і місцевих премій.
Цим заходом завідувач бібліотеки надала можливість всім переосмислити досвід багатовікової історії та швидкоплинного сьогодення і не загубитися у житті, знайти сенс буття і вихід із складних життєвих ситуацій.