27 жовтня 2021 року Викладач Кикина Марія Олександрівна разом із здобувачами освіти групи СЛ-11 відвідали музей і міську бібліотеку м. Виноградів.

Ця екскурсія була присвячена 77 річниці звільнення Закарпаття від фашистських загарбників, було переглянуто експозицію присвячену Другій Світовій війні. Попередньо здобувачі освіти підготували краєзнавчі твори, есе, історичні матеріали, записи  свідчень сучасників і учасників бойових дій. Кращі матеріали були зачитані і обговорені в групах на уроках всесвітньої історії. 

Також здобувачі освіти мали нагоду ознайомитися з цікавими етнографічно-побутовими експонатами історії нашого краю. На при великий подив робітників музею, наші здобувачі освіти добре ознайомлені з потовими речами, одягом і культурними надбаннями минулого, навіть розповіли цікаві факти про життя і побут їх пращурів.

Після відвідування краєзнавчого музею здобувачів освіти було запрошено в міську бібліотеку, де проходив краєзнавчий захід. Здобувачі освіти дізналися багато корисної інформації, навіть  поцікавилися окремими виданнями Закарпатських письменників і науковців, особливу увагу для здобувачів становив довідник про походження закарпатських прізвищ.