1 липня 2020 року у ВПУ №34 м. Виноградів відбулося вручення дипломів кваліфікованих робітників здобувачам освіти. Урочистості проходили з дотриманням протиепідемічних правил і норм відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України. Випускники закладу освіти впродовж трьох років під керівництвом педагогів формували ключові та професійні компетентності, щоб стати конкурентоспроможними на сучасному ринку праці.

Адміністрація училища вручила атестати про повну загальну середню освіту та дипломи кваліфікованих робітників 84 випускникам. Савляк Ігор Ігорович, учень групи ЕЛ-31, за успіхи в навчанні отримав диплом кваліфікованого робітника з відзнакою.

За високі успіхи в навчання, активну участь у житті училища та спортивні успіхи випускників нагороджено почесними грамотами училища. Батькам вручено подяки за хороше виховання дітей. Директор училища Володимир Петрович Гнатківський, класні керівники та майстри виробничого навчання привітали випускників із закінченням навчання та побажали їм зайняти гідне місце в житті, успішно реалізувати себе в професійній діяльності.