11 березня 2020 Проведено День відкритих дверей – щорічний захід, мета якого запросити учнів випускних класів на навчання в училище, відповісти на всі їх питання відносно умов вступу та напрямків навчання тощо.

У цей день в училище прийшли учні 9-11 класів Тросницької, Підвиноградівської, Чорнотисівської, Сасівської, Буківської, Дротинської ЗОШ I-III ст., Чепівського НВК та НВК №6 м.Виноградів, саме ті, які стоять на порозі дорослого життя, першим кроком у яке є вибір такої професії, яка буде не лише задовільняти матеріальні потреби, а й приносити задоволення. На ринку праці стрімко росте тенденція популярності робітничих професій, які є актуальними в наш час, і роботодавці залюбки приймають на роботу майстрів із ,,золотими руками’’.

Саме таких висококваліфікованих робітників готують у Вищому професійному училищі №34 м. Виноградів, яке має гарну матеріально-технічну базу, сучасно обладнані кабінети, лабораторії та майстерні, а педагогічний колектив училища є справжньою гордістю.

До проведення Дня відкритих дверей підготувались відповідально. Гостей в училище завітало багато, всіх зустріли з радістю і гостинністю. У фойе училища здобувачів освіти Виноградівщини зустріла виставка робіт учнів зроблених під час занять у гуртках та на виробничому навчанні.

Детальну інформацію про навчальний заклад, умови вступу і навчання надав присутнім директор училища В. П. Гнатківський. Про вакансії та затребувані робітничі професії учням шкіл розповіла директор Виноградівської філії Закарпатського обласного центру зайнятості Н. Ю. Фалес.

Учні училища Савляк Ігор (група ЕЛ-31), Алексик Віталій (група ТМ-31), Шафі Станіслав (група СЛ-31), Прийма Василь (група ОП-11) та Шандрук Світлана (група ОКА-3 презентували майбутнім абітурієнтам професії за якими вони навчаються. Гості переглянули відеоролики про професії які є в училищі.

Свої музичні вітання подарували гостям найталановитіші учні училища.

У фойє закладу освіти учні другого курсу презентували гостям майстер-класи з професій “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів” та

 “Електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування” а також провели екскурсію територією училища.

День відкритих дверей став цікавим відкриттям для майбутніх випускників шкіл, які зроблять правильний вибір професії та, сподіваємось, прийдуть до нас на навчання.