11-17 листопада 2019 З метою поліпшення роботи із запобігання учнівському дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до навчального закладу і додому в ВПУ №34 м. Виноградів з 11 по 17 листопада 2019 року проходив Тиждень безпеки дорожнього руху.

Головною темою Тижня безпеки дорожнього руху стала безпека учнів на дорозі.

Завдання Тижня безпеки дорожнього руху – нагадати учням про необхідність спільних дій у сфері дорожньої безпеки, знання правил дорожнього руху та їх дотримання.

Усі заходи мали на меті привернути увагу учнів до проблеми травматизму та смертності на дорогах, поліпшення дорожньої безпеки, підвищення обізнаності та усвідомлення кожним найгостріших проблем безпеки дорожнього руху.

Протягом тижня проведено цикл виховних заходів спрямованих на повторення знань з безпеки дорожнього руху у формі бесід, лекцій, зустрічей, уроків , творчих робіт, а саме:

  1. Викладач правил дорожнього руху Бодов Г.Г. провів відкритий урок на тему: «Проїзд пішохідних переходів та зупинок транспортних засобів загального користування » – з метою дотримання учасниками вимог безпеки дорожнього руху та правил безпечної поведінки на дорозі.
  2. Організований перегляд тематичних відеороликів на тему: «Ми учасники дорожнього руху», «Обов’язки та права учасників дорожнього рухую.
  3. Представниками Національної Поліції проведений профілактичний захід з учнями на тему: «Профілактика порушень ПДР». Профілактична бесіда була направлена на збереження життя та здоров’я неповнолітніх, недопущення вчинення неповнолітніми адміністративних та кримінальних правопорушень, а також безпечного поводження на дорозі.
  4. З учнями проведені тренування з надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод.
  5. Проведені інструктажі для учнів які мають власні транспортні засоби з вимогами ПДР щодо забезпечення БДР.
  6. Проведено огляд та конкурс творчих робіт (плакатів) тематика яких пов’язана із безпекою дорожнього руху.
  7. По закінченню Тижня безпеки дорожнього руху комісією підведено підсумок.

Проведення Тижня показало, що учні в достатній мірі знають Правила безпеки дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, вміють реально оцінити небезпечні ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом. Тиждень поглибив знання учнів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил безпеки дорожнього руху.