23-25 квітня 2019 року на базі «Катюжанського вищого професійного училища» відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».
На конкурс прибули 24 учасники з усіх областей України, які здобули перемогу в обласному етапі, а також їхні наставники. Профтехосвіту Закарпаття представляв учень групи ТМ-31 Продан Іван Іванович у супроводі майстрів виробничого навчання Дорогія Василя Павловича та Богдана Степана Степановича.

Протягом всього етапу змагань учасники мали змогу показати свої знання у виконанні тестів на ПК, розв’язуванні кросворда, що складався з питань професійно-теоретичної підготовки, а також, демонстрували навички і вміння регулювання начіпної системи трактора та регулювання плуга на задану глибину оранки, керування трактором та оранка земельної ділянки площею 0,15 га.

Учень нашого училища Продан Іван, успішно впоравшись із теоретичними та практичними завданнями, став переможцем, посівши друге місце. Вітаємо учасника та його наставників з перемогою, бажаємо підвищувати свою професійну майстерність.