16-18 квітня 2019 року. Переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» Сокал Іван, учень групи Ел-31, прийняв участь у ІІІ етапі, який проводився на базі Вищого професійного училища №7 м. Кременчука Полтавської області.
Конкурсна програма передбачала виконання завдань теоретичного туру, який складався з 60 тестових питань і задачі. Під час виконання практичного туру учні виконували два завдання:

  • складали ланцюг керування освітленням з декількох місць за наданою однолінійною схемою з використанням електричних апаратів обліку та захисту;
  • складали силовий ланцюг та ланцюг керування трифазними асинхронними електродвигунами з короткозамкненим ротором за допомогою двох реверсивних магнітних пускачів з обмеженням руху за допомогою кінцевих вимикачів, кнопкового посту з механічним блокуванням та з підімкненням сигнальної лампи, яка сигналізує про ввімкнення в роботу електромеханічного гальмування (за наданою електричною принциповою схемою).

За результатами Конкурсу Сокал Іван зайняв почесне 8-е місце серед 24 учасників.

Вітаємо учасника і педагогічних працівників, які здійснювали підготовку його до конкурсу, з хорошим результатом.