11 березня 2019 року пройшла обласна Інтернет-олімпіада з предмета «Спеціальна технологія» з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів». Участь в олімпіаді прийняли учні восьми закладів професійної освіти області – Державного навчального закладу «Ужгородський центр професійно-технічної освіти», Державного навчального закладу «Мукачівський центр професійно-технічної освіти», Свалявського професійного будівельного ліцею, Хустського професійного ліцею, Міжгірського професійного ліцею, Перечинського професійного ліцею, Державного професійно-технічного закладу «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М. Данканича», Вищого професійного училища № 34 м. Виноградів.

Учасники виконували завдання, сформовані у вигляді різнорівневих тестів з використанням програми «Майстер-тест» у режимі он-лайн.

Вітаємо учня групи СЛ-31 Буковецького Михайла та його наставника – Сливку Віктора Івановича з перемогою. За результатами тестування Михайло посів друге місце, успішно впоравшись з олімпіадними завданнями та набравши 78 балів з 88 максимально можливих.