22 лютого у залі Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” освітяни краю вітали учасників всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2019”.

Позаду триденний марафон конкурсних випробувань у номінаціях: “Вчитель інклюзивного класу”, “Географія”, “Захист Вітчизни”, “Основи здоров’я”, “Французька мова”. Одні з кращих педагогів, серед яких і В’ячеслав Миколайович Жиленко – викладач предмета „Захист Вітчизни” Вищого професійного училища №34 міста Виноградів, у конкурентній нелегкій боротьбі, успішно пройшовши відбірковий етап, стали фіналістами.

Захистивши методичний практикум, навчальний проект, провівши урок у незнайомому класі, В’ячеслав Миколайович з гідністю не лише склав іспит на знання свого фаху, а й продемонстрував готовність до нових викликів, втілення нових думок та сучасних ідей. За результатами боротьби у фінальному етапі ІІ (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2019” Жиленко В.М. став лауреатом у номінації “Захист Вітчизни”, посівши почесне третє місце. Директор департаменту освіти і науки Ганна Сопкова привітала учасників всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2019” та вручила їм дипломи переможців, лауреатів, фіналістів, грошові нагороди та свідоцтво про проходження курсів підвищення кваліфікації.

Ми пишаємось своїм колегою В’ячеславом Миколайовичем, який гідно представив не тільки наш навчальний заклад, а й освітян Виноградівщини та професійно-технічну освіту Закарпаття.

Щиро вітаємо лауреата і бажаємо подальших успіхів і професійних звершень.