04 листопада 2018 відбулися батьківські збори учнів першого курсу навчання та груп ТУ.

Метою заходу було залучення батьків до співпраці з педагогами та адміністрацією, до активної участі в житті навчального закладу, групи, виховання педагогічної культури батьківської громади.

У зборах взяла участь більша частина батьків, які відповідально виконують свої батьківські обов’язки, із розумінням відносяться до проблем навчального закладу. Щиро переймаючись майбутнім своїх дітей, вони індивідуально співпрацюють із майстрами виробничого навчання, класними керівниками й адміністрацією з питань навчання і виховання підлітків.

Із вступним словом до батьків звернувся директор училища В.П.Гнатківський, якій подякував батькам зате, що вони обрали наше училище та висловів впевненость, що завдяки спільним зусиллям батьків та педагогів молодь стане у майбутньому висококваліфікованими робітниками, конкурентними на сучасному ринку праці і просто гідними громаняданами нашої країни.

Під час зборів директор училища, Гнатківський В.П., подякувала батькам за виховання чудових дітей які гарно навчаються, мають гарну поведінку, приймають активну участь у спортивному та громадсько-суспільному житті училища.

Адміністрація та керівники навчальних груп ознайомили батьків із організацією навчально-виробничого та виховного процесу, обговорили стан відвідування учнів училища та роботу по попередженню правопорушень серед неповнолітніх.

Учасники Театрального гуртка виступили перед батьками з концертною програмою.