28 вересня 2018 Цьогоріч 28 вересня в Україні та світі відзначають 100-річчя людини, творчість якої -унікальне явище в українській і світовій педагогіці. Це – видатний педагог Василь Олександрович Сухомлинський. 22 роки він був директором Павлиської школи, до його думок прислухалися, любили його. Він не лише наш сучасник. Він прогнозував майбутнє освіти, передбачав дефіцит емоційного спілкування, занепад етичної компетентності в суспільстві, тому, очевидно, так щедро в його творах представлене емоційне, естетичне виховання. Український педагог подарував нам цілісну педагогічну систему виразного гуманістичного спрямування. З цієї нагоди в бібліотеці організовано та проведено цикл заходів:

  • випущено стіннівку “10 орієнтирів від Сухомлинського”;
  • оформлено буклет “Життєвими стежинами Сухомлинського”;
  • оформлено книжкову виставку “Вчитель. Майстер. Зодчий.” на якій представлені роботи Сухомлинського та література про життєвий шлях педагога.
  • проведено вечір-портрет “Великий Добротворець”. В ході заходу учні пригадали біографію Василя Сухомлинського; прослухали пісню про видатного вчителя; переглянули відеофільм “Павлиський романтик” ;взяли активну участь у вікторині та складанні пазлів за творами видатного педагога.