24 квітня 2017
Тиждень книги розпочався радіо рекламою, та ознайомленням учнів з розгорнутою книжковою виставкою “Відкрита книга ” . Шанувальники художнього слова знайшли на виставці багато нових, цікавих, пізнавальних творів української класичної літератури і сучасних авторів.

Цього ж дня до бібліотеки ВПУ № 34 м. Виноградів завітав поет В.П.Кляп. Автор презентував свою п’яту збірку “Якби не була ти ” …,яку присвятив своїй дружині. Збірка поезій складається з розділів: “Лірика ” , “Патріотика “” , “Гумор ” , “Різне “, кожен з яких має влучний епіграф. Глибокий зміст відтворено в ілюстраціях збірок.

Тростянець В. – учениця групи ОКА-21, Сакалош В. та Копинець Л. – учениці групи ОКА-11 декламували його вірші: патріотичні, про природу рідного краю, красу міст Виноградова,Ужгорода,Львова. Під час зустрічі Василю Кляпу вдалося створити теплу і дружню атмосферу. Учні груп 11 та 21-ОКА, 21-ЕЛ із захопленням слухали цікаві розповіді про життєвий шлях автора, задавали Василю Павловичу багато запитань, цікавлячись, коли він почав писати, як створив свою першу збірку, хто допомагає йому у створенні дуже влучних ілюстрацій, що надихає його писати, плани на майбутнє та інші. Наприкінці зустрічі Василь Кляп свою збірку подарував у бібліотеку.