17 листопада 2016 в училищі традиційно проведено День учнівського самоврядування.

Учні училища заздалегідь готувалися до цієї події : обирали серед учнів тих,хто буде виконувати обов’язки директора , заступників директора, головного бухгалтера, методистів, старшого майстра, викладачів, майстрів виробничого навчання, бібліотекаря, зав господарством, зав гуртожитком, вихователів, начальника відділу кадрів та інших працівників навчального закладу.
Цей день дійсно показав всім, що лідери училища можуть в достатній мірі забезпечити діловий ритм життя училища, створити всі необхідні умови для навчальної, позакласної діяльності колективу учнів і педагогів, налагодити позитивний психологічний мікроклімат у стосунках між учнями і педагогами. Розпочався він із спільної наради в кабінеті директора «нової» адміністрації і тимчасово звільненої «старої».
«Новий» директор Міра Щербан ознайомила всіх з наказом про передачу повноважень всім заступникам.Кожен із заступників озвучив завдання, які він буде протягом дня виконувати.

І закипіла робота.

Дублери заступників директора з навчальної роботи Болог Едвін і з навчально-виховної роботи Вовчок Лавра провели рейд з перевірки відвідування учнями занять і наявності навчального приладдя, здійснювали контроль за поведінкою учнів на перервах та дотримання наказу

«Про заборону тютюнопаління».

Дублер заступника директора з виробничої роботи Шевченко Станіслав провів виробничу нараду з майстрами в/н, перевірив проведення виробничого навчання.

Дублери методистів Репка Віталій та Кутнич Михайло ознайомилися з роботою методистів, а саме, що таке атестація, як вона проходить, як педагоги проходять підвищення кваліфікації, як здійснюється планування методичної роботи. Допомагали у складанні графіку проведення відкритих занять. Мали можливість спостерігати за підготовкою та проведенням обласного вебінару з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення»

Дублер головного бухгалтера Савко Неля розробляла розрахунки кошторису на 2017рік, розносила банківські документи, створювала платіжні доручення, перевіряла інвентаризаційні описи .

Дублер старшого майстра Лендел Василь перевірив проведення вступних інструктажів та виробничого навчання в групах трактористів-машиністів, слюсарів та малярів-штукатурів.

Дублер завідуючого гуртожитком Прокопишенець Семен разом із завгоподарством Лугош Іваном та інженером з техніки безпеки Поп Василем перевіряли гуртожиток, виявляли недоліки.
Увесь навчальний процес цього дня проходив під чітким контролем «дублерів» адміністрації училища. Потрібна була ретельна підготовка для того, щоб уроки проходили на належному рівні. Молоді «викладачі» заздалегідь ознайомилися з навчальним матеріалом, який вони повинні були дати учням. Юні наставники самостійно складали конспекти уроків, підбирали цікавий матеріал. Учні проявили неабияку наполегливість і старанність, щоб підготуватися до уроків. Завершився День самоврядування в училищі підсумковою нарадою керівників та лідерів учнівського самоврядування, під час якої учні поділилися враженнями, обговорили результати своєї діяльності, дали рекомендації щодо проведення наступного Дня самоврядування.

Святковим концертом учні училища відзначили День першокурсника. У виконанні Ніколетти Зихор учениці групи група ОКА-11,Лемака Артура група ТМ-11 прозвучали сучасні українські пісні. Дует у складі Ванесси Фіцай та Владислава Любки (учні групи Б-11) виконали пісню «Ми змінимо Україну», а дует учнів групи ТУ-ОП виконав пісню «Дресирований павук» Соло на гітарі зіграв Фотан Богдан учень групи ОКА-11. Нікого на залишив байдужими танець «Вальс» у виконанні учнів групи ТУ-ОП. Гумореску П.Глазового «Як ми з кумом вареники варили» прочитали учні групи СЛ-11.

Вітали першокурсників учні другого та третього курсу.