16 листопада 2016 За ініціативою учнівської ради з нагоди Міжнародного дня студента в училищі традиційно відбувся День учнівського самоврядування. Захід проводився з метою пропагування серед учнівської молоді основних засад місцевого самоврядування, формування активної життєвої позиції та реалізації їх лідерського потенціалу, виховання інтелектуально і духовно розвиненого підростаючого покоління – майбутнього нації.

Робочий день розпочався з апаратної наради. Директор училища Гнатківський Володимир Петрович привітав членів учнівської ради із Днем місцевого самоврядування та побажав лідерам успіхів. Апаратну нараду продовжив Густа Ростислав, якій виконував відповідно до визначених повноважень функціональні обов’язки директора. Ростислав ознайомив представників учнівського самоврядування із Планом Дня самоврядування.

Весь навчальний процес училища в цей день проходив під чітким контролем дублерів дирекції училища. І для того, щоб уроки проходили у нормальному режимі, потрібна була ретельна підготовка. Заздалегідь «майбутні вчителі» ознайомилися з навчальним матеріалом, який вони повинні дати учням. Самостійно складали конспекти уроків, підбирали цікавий матеріал. Отже, «майбутні вчителі» проявили неабияку наполегливість і старанність, щоб підготуватися до проведення уроків та виробничого навчання.

Усі з великим нетерпінням чекали цього дня та хвилювалися. Але, як потім з’ясувалося, хвилюватися було нічого. Учні були задоволені. Уроки сподобалися, бо все проходило цікаво і захоплююче. Учні отримали задоволення ще й від того, що їхні знання були оцінені високими балами.
Завершився День самоврядування підсумковою нарадою керівників та лідерів учнівського самоврядування, під час якої учні поділилися враженнями про захід, обговорили результати своєї діяльності.

Досягнення цього дня стали безцінним досвідом, залишивши в пам’яті незабутні враження і спогади на все життя.

День самоврядування закінчився святковим концертом якій підготували першокурсники.