30 вересня 2016 Всеукраїнський день бібліотек, що традиційно відзначають в Україні у вересні, свідчить про глибоку повагу народу до культури, освіти, духовних надбань і, безперечно, про визнання тієї великої ролі, яку відіграє в державі така поважна інституція, як бібліотека.

З цієї нагоди в читальному залі відбулося свято бібліотеки “Бібліотека – храм добра і знань “.Запрошені на захід учні першого та третього курсів, майстри виробничого навчання, викладачі мали змогу перенестися в історичне минуле бібліотек через веб екскурсію “Погляд крізь віки”, прослухати легенду про бібліотекаря, переглянути презентацію “Сучасна бібліотека”, взяти участь у вікторині “Аптека для душі” та бути свідками прийняття нових учнів у члени бібліотечної ради. Під звуки красивої мелодії їм було вручено посвідчення члена бібліотечної ради. А закінчилося свято солодкими призами та світлиною на згадку.

Бібліотекою з нагоди відзначення двадцять п’ятої річниці незалежності України розгорнуто книжкову виставку “Миті історії української незалежності”. Книги представлені на виставці, інформують про доленосні етапи державотворення в Україні.