З 9 по 16 березня проходив Тиждень Шевченківських днів.

Розпочався Тиждень тематичною радіолінійкою «Його слова, його дума не вмре, не засне» Учні гр. ОК-31 розповідали про Тараса Шевченка як видатного українського поета, прозаїка, драматурга, художника, політичного і громадського діяча.

Для багатьох поколінь українців талант та творчість Т.Г.Шевченка -невичерпні. Вшановуючи пам’ять поета, ми знову і знову говоримо про його невмирущу славу, а він своїми творами промовляє до нас. В читальному залі бібліотеки бібліотекарем Шуба О.В. оформлена книжкова виставка ,,Тарас Шевченко – поет, борець, людина’’ на якій представлені різні видання творів письменника, ілюстрації відомих художників до них, висловлювання видатних людей про Тараса Григоровича, а також публікації про його життя і творчість.

Завідувач бібліотеки Телеп’янович Т.І. для учнів групи ОКА-21 провела бібліографічний огляд літератури ,,Шлях до Шевченка’’, який завершила дуже влучними про нього рядками вірша:

Є український наш поет.
Складав вірші у сумі, й горі,
І в радості вірші складав.
Ніколи мови свого краю
Не забував, а шанував.

Учні першого та другого курсів при підтримці викладача Густи Т.М. взяли участь у конкурсі-грі для ерудитів ,,Як ти знаєш біографію і творчість Т.Г. Шевченка?’’. Оформлена виставка учнівських малюнків за творчістю Кобзаря. Усі були активними та обізнаними з творчістю великого митця.

Групи Ел-11, СЛ-11 відвідали бібліотеку, де взяли участь у Шевченківських читаннях ,,Ім’я таке просте – Тарас, а велич і душа – глибинні’’ та у вікторині ,,Чи знаєте ви Шевченка?’’
Бібліотекарі підготували експрес-інформацію ,,Цікаві факти із життя Т.Шевченка’’.

Тематичний вечір: ,,І мене в сім’ї великій, сім’ї вольній, новій, не забудьте…’’. Учні груп ОКА-11 (Густа Ростислав, Тростянецька Валерія, Міговка Ірина) та ЕЛ-31 (Берегій Рената) розповідали про Кобзаря, що залишив нам свої неоціненні духовні надбання – твори і світлу добру пам’ять про себе. Він пробуджував любов до своєї Батьківщини, кликав сильних на подвиги, вселяв у слабких надію і віру.
Завершився Тиждень переглядом документального кінофільму ,,Розповіді про Шевченка’’, з якого учні дізнались про нові сторінки важкого життя великого Кобзаря.