16 березня 2016 року в м. Мукачеве відбулася відкрита першість серед професійно-технічних закладів області з волейболу серед юнаків. У змаганнях прийняли участь 7 команд з різних міст: Мукачева, Сваляви, Виноградова, Великого Березного.
Згідно проведеного жеребкування команди розподілили на дві підгрупи. За результатами групових ігор до півфінальної частини змагань з нашої підгрупи, не зазнавши жодної поразки, вийшла команда ВПУ № 34 м. Виноградів та команда Мукачівського центру професійно-технічної освіти, а з іншої підгрупи вийшли команда Свалявського професійного будівельного ліцею та Мукачівського ВПУ № 3.
У півфіналі наша команда перемогла своїх однолітків зі Сваляви. Фінальна гра з командою ВПУ №3 м. Мукачеве виявилася дуже цікавою і в результаті важкої та напруженої боротьби, з різницею лише у два м’ячі, перемогли юнаки нашого училища. Слід відмітити, що чемпіоном Закарпатської області з волейболу серед ПТНЗ волейбольна дружина стала вперше в історії свого заснування. Свій вклад у загальну перемогу внесли учні:

Рацин Артур, Чопа Анатолій, Пішпекі Яник, Клевець Станіслав, Дерда Василь, Дерда Іван, Чорний Іван, Кошан Владислав та їх наставник Андрусяк О.В.