29 листопада. Волейбольна команда училища, до складу якої входять учні та педагоги, продовжує радувати вболівальників своїми звитягами. У березні вже вдруге поспіль вона стала чемпіоном Виноградівського району. 29 листопада наші спортсмени поповнили свою колекцію нагород виборовши ще й кубок району. Під час фінальних зустрічей, які проходили у спортивному залі училища, все перемішалося: емоції, азарт, розчарування, радість. Вирішальний матч за головний трофей між командами ВПУ №34 та ”Севлюш” проходив дуже напружено, драматично і став окрасою всього турніру. Наші хлопці продемонстрували цікаву комбінаційну гру, самовідданість в захисті, відмінну фізичну та психологічну підготовку і зафіксували остаточний рахунок 2:1 на свою користь. Всі призери турніру, організатором якого виступила Виноградівська райдержадміністрація, були нагороджені дипломами, медалями і м’ячами, а головний кубок отримав капітан команди Василь Луканинець.