26 жовтня 2015 в бібліотеці пройшла інтелектуальна гра: “Дива України”.Змагались між собою дві команди: “Форсаж” (гр. ЕЛ-21, БУД-31), “Воєводин.” (ОК-11)

Метою пізнавального заходу було ознайомити користувачів з культурною спадщиною українського народу; показати ексклюзивні презентації семи чудес України, семи природних чудес України, семи чудес Закарпаття; розвивати естетичні смаки учнів; формувати в учнівської молоді відчуття приналежності до України, виховувати в них патріотичні почуття, пізнавальний інтерес ілюбов та повагу до рідної землі; розширювати світогляд учнів, знайомлячи їх з розмаїттям природного ландшафту, багатовіковою історією та самобутніми культурним пам’ятками України, народними звичаями, традиціями.
Гра проходила у 11 турів. Крок за кроком учасники долали конкурсні завдання. Пізнавальний захід допоміг не лише визначити переможця, а й організувати культурне дозвілля учнів, які, безперечно, отримали нові знання. Крім того, до участі у грі залучались вболівальники, які теж мали змогу проявити власну ерудицію та кмітливість, даючи відповіді на запитання, з якими не справлялися команди.
За підсумками конкурсу журі визначили переможця. Ним стала команда “Воєводин”, яка отримала грамоту переможця та солодкі призи.