23 вересня 2015 співробітники кримінальної міліції у справах дітей Виноградівського РВ УМВС та Виноградівської кримінально-виконавчої інспекції державного департаменту виконання покарань в Закарпатській області провели екскурсію для учнів училища.

В рамках візиту неповнолітні мали змогу ознайомитися з роботою районного відділу внутрішніх справ та побачити порядок і умови утримання в ізоляторі тимчасового тримання. Дізнатись про режим, який діє в установі, заглянути в камери, карцер.

Міліціонери розповіли учням про права і обов’язки підслідних, про обмеження, які діють за ґратами, як часто можна мати побачення з рідними, чим годують. В ході екскурсії співробітники установи відповіли на всі запитання, які виникали у юнаків.

«Краще один раз побачити, ніж сім разів почути», – говорить народна мудрість. Тому учні на власні очі переконалися в тому, що за високим муром зовсім не так весело, як це показано у фільмах, чи як це оспівує “шансон”. Здається, правоохоронці справилися зі своєю основною задачею-переконати підлітків, що на волі набагато краще.