01 вересня 2015 в актовому залі училища відбувся перший урок на тему : «Нині вільна і незалежна Україна-ненька. Її ревно захищають нові козаченьки». Викладач української мови та літератури Вереш Г.А. в своєму виступі згадала події майдану, особливу увагу учнів звернула на проведення антитерористичної операції на сході України та героїв які захищають її незалежність.

Учні другого курсу Савко Неля та Демко Стас прочитали вірші присвячені захисникам Вітчизни. На уроці були присутні військові 128 –ї гірсько-піхотної бригади та волонтери – випускники училища. Суходольський Василь, Зихор Андрій, Кіраль Іван розповіли учням про події, які відбувались під час їхнього перебування у Станиці Луганській та Дебальцево. Михайло Роман – координатор волонтерського Руху підтримки Закарпатських військових-Виноградів ознайомив учнів з виникненням волонтерського руху у м. Виноградів та роботою яку проводять мешканці міста та району. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих в боротьбі за незалежність нашої держави.
Педагогічний колектив та учні училища передали волонтерам мобільні обігрівачі (пічки-буржуйки) виготовлені в процесі виробничого навчання для військовослужбовців та одяг для дітей м. Слов’янськ.