28 квітня 2015 на базі Вищого професійного училища №34 м.Виноградів відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів із професії слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування.
У конкурсі брали участь учні нашого училища, Державного професійно-технічного навчального закладу „Мукачівський професійний аграрний ліцей імені М. Данканича” та Державного професійно-технічного навчального закладу „Білківський професійний аграрний ліцей”.
Конкурс розпочався учнівськими презентаціями „Я і мій навчальний заклад” і проходив у два тури – теоретичний та практичний, завдання яких відповідали кваліфікаційному рівню слюсаря з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування 3-го розряду.
Під час практичного туру конкурсанти виконували два завдання:
– розбирання, дефектування, комплектування та складання масляного насоса;
– розбирання й складання силового гідроциліндра з подальшим випробуванням на стенді.
У ході конкурсу учасники продемонстрували теоретичні знання, вміння їх застосовувати на практиці, показали компетентність в питаннях послідовності технологічних прийомів, виробничої культури та безпеки праці під час виконання завдань За результатами конкурсу компетентне журі з числа роботодавців оголосило переможців. Представники нашого училища – Яцканич Іван та Тупиця Василь зайняли відповідно І та ІІІ місця, набравши 249 та 230 балів із 260 можливих.
Присутні на конкурсі директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Мотильчак М.А., директор навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Закарпатській області Слюсарєва О.В. високо оцінили підготовку, організацію і проведення самого заходу.
Переможець Яцканич Іван представлятиме нашу область на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу, який відбудеться в стінах нашого навчального закладу з 25 по 28 травня. Бажаємо йому успіхів та нових перемог.