26 травня 2015 в актовій залі училища відбулося урочисте відкриття ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ із професії слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування.
Свято розпочалося з вітального слова директора департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА Мотильчака М.А. Методист інституту інноваційних технологій і змісту освіти Богданович О.І., голова журі Жигуц Ю.Ю. і заступник мера м.Виноградів Дрошковці Т.Ю. побажали усім конкурсантам хорошого настрою, впевненості в собі, плідної, результативної роботи та здорової конкуренції. Виступи колективів художньої самодіяльності району додали урочистостям окраси та закарпатського колориту.

Після жеребкування, згідно програми, учасники конкурсу приступили до виконання тестових завдань теоретичного туру в комп’ютерній лабораторії.

У другій половині дня конкурсанти першої підгрупи виконували практичні завдання з розбирання, дефектування, комплектування, складання і випробування масляного насоса та силового циліндра. Решта учасників та супроводжуючі особи мали змогу ознайомитися з історичними пам’ятками міста та туристичними об’єктами Виноградівщини.