13 травня 2015 представники педагогічного та учнівського колективів Вищого професійного училища №34 м.Виноградів прийняли участь у профорієнтаційному заході ”Свято професій”, яке відбулося в обласному центрі. Два десятки ПТНЗ Закарпаття демонстрували свої досягнення з метою залучення молоді до оволодіння робітничими професіями та розширення іміджу закладів.
Виставкова експозиція нашого училища справила позитивне враження на учасників заходу. На ній було презентовано ряд послуг, які надає училище, друкована продукція рекламного та профорієнтаційного характеру, цікаві роботи, власноруч створені учнями в гуртках технічної та художньої творчості: макети, діючі стенди, вироби з різних матеріалів. Десятки відвідувачів не тільки з цікавістю спостерігали за майстер-класами, а й самі долучилися до роботи. Керівник гуртка Митровка І.Ю. та учениця Світлана Поляк привернули увагу присутніх до процесу виготовлення корисних і естетичних виробів із паперових трубочок, що імітують лозоплетіння. В їх умілих руках на очах глядачів старі газети та журнали перетворювались у функціональні елементи декору оселі чи кабінету.

Кожен охочий міг спробувати себе у ролі штукатура, взявши участь у майстер-класі з виготовлення стильної декоративної штукатурки, для якої використовуються дешеві, доступні та якісні матеріали. На робочому місці, демонструючи власний професіоналізм та креативність, секретами майстерності ділилися викладач спецдисциплін А.В. Шуберт. та майстер виробничого навчання І.І. Сасин.

Справжньою прикрасою святкового концерту художньої самодіяльності учнівських колективів професійно-технічних навчальних закладів стала Іванна Попович, виступом якої завершилися урочистості заходу.