06 жовтня 2014 На базі ВПУ №34 м.Виноградів відбулося засідання обласної секції заступників директорів з навчально-виховної роботи. Тема засідання: “Посилення патріотичного характеру навчання та виховання. Шляхи удосконалення виховної роботи в професійно-технічних навчальних закладах у 2014/2015н.р.” На засіданні була проведена робота дискусійного клубу на тему: «Основні напрямки співпраці навчальних закладів з різними установами та організаціями, що опікуються питаннями виховання учнівської молоді”:

Планування циклу уроків мужності;
Нові підходи до формування правової культури учнів ПТНЗ;
Розвиток учнівського самоврядування як засобу виховання громадянина України — носія національних цінностей та загальнолюдських надбань.
Під час обговорення теми були присутні заступник начальника служби у справах дітей Виноградівської РДА Беланинець Є.О., завідувач сектору правової роботи Виноградівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Білкей Е.В., оперуповноважений сектору кримінальної міліції у справах дітей Виноградівського РВУМВС Потокі В.В., заступник начальника районної організації ветеранів війни та праці Савинець М.Й., методист відділу культури Виноградівської РДА Григора Є.І.

Викладачем предмету “Захист Вітчизни” Жиленко В.М. проведено урок мужності, присвячений військовослужбовцям, які захищають територіальну цілісність України на сході держави.
На уроці мужності були присутні випускники училища, учасники бойових дій в зоні АТО Токар Іван, Нодь Ілля, Субота Василь, які розповіли учням училища про бойові дії на сході країни.
Заступник директора з НВихР Міндак С.О. звернулася до російських матерів із закликом про допомогу у припиненні війни.

На території училища відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки випускникам ВПУ №34 м.Виноградів за участі дирекції училища, всіх учнів, присутніх гостей та учасників бойових дій у зоні АТО.