29 травня 2013 у рамках діючого інноваційного проекту «Стимулювання творчої активності учнів у процесі професійного становлення» в стінах нашого закладу відбулася чергова зустріч учнівської молоді з митцями рідного краю. Автори проекту (керівник літературно-мистецького об’єднання «Диво моє, калинове», бібліотекаріта методисти ВПУ №34) запросили Надію Любку, уродженку Закарпатського села Олешник, автора двох пісенних («Повір в любов», «Срібний передзвін») та трьох поетичних збірок («Благословляю я життя», «Під священним покровом»,«Я скрипкою твоєю стану»). Супроводжував Надію Михайлівну виноградівський поет, автор збірки «Райдуга душі»Іван Петрович Говбан. Пані Надія презентувала присутнім свою третю збірку поезій, у віршах якоївідчувається молоде сприйняття світу, незалежність у судженнях, багатство фарб, витончена мелодійність, філософська глибина думки, живий національнийколорит. Звучали поетичні рядки у виконанні творчої молоді училища та самої авторки.
На творчій зустрічі керівник літературно-мистецького об’єднання «Диво моє, калинове» Марія Андріївна Конкіна-Селехман ознайомила присутніх з альманахом, який отримав схвальні відгуки на XI Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах». Його основу склали кращі твори поетів Виноградівщини та Закарпаття різних поколінь, від молодої генерації – Світлани Кедик та Христини Горват – до визнаних поетів – Василя Густи, Івана Говбана, Василя Вовчка, Надії Любки та інших. Ця збірка, підготовлена активістами літературно-мистецького об’єднання.
Захід завершився переглядом документального фільму про творчу співпрацю поетеси з відомими художниками, композиторами, виконавцями, завдяки якій її вірші набувають нових образів та перетворюються на мелодійні пісні.