25 лютого 2013 Традиційно до Дня захисника Вітчизни в училищі проходить військово-патріотичний конкурс ,,Нумо, хлопці!”. Так і цього річ актовому залі училища відбувся улюблений конкурс, в якому прийняли участь команди учнів ІІ курсу ,,Новобранці” та учнів ІІІ курсів ,,Бувалі”. Юнаки та дівчата демонстрували свої знання з предмету ,,Захист Вітчизни”, історії, культури, показали свою спритність та кмітливість. До програми конкурсу ,,Нумо, хлопці!” входили наступні номінації: представлення команди, конкурс капітанів, стройові вправи, естафета на швидкість зарядки магазину автомата Калашникова, згинання-розгинання рук в упорі лежачи, одягання костюму хімічного захисту, надання допомоги пораненому. Учасники змагань представили глядачам гумористичні сценки на військову тематику, виконували пісні та танці.

Перемогу в конкурсі здобула команда учнів ІІІ курсу ,,Бувалі”, обійшовши на декілька балів команду ,,Новобранці”, однак не було на конкурсі переможених, учасники отримали солодкі призи.
Підготував конкурс викладач предмету ,,Захист Вітчизни”, полковник запасу В.М.Жиленко. На святі були присутні військовослужбовці контрактної служби Виноградівського військового гарнізону, колишні учні училища та начальник служби у справах дітей Виноградівської РДА А.А.Галас та його заступник Є.О.Беланинець.