21 лютого 2013 Відбулася зустріч учнів училища з почесним громадянином міста Виноградова, почесним співпрацівником Полтавського музею авіації і космонавтики Йосипом Зигмундовичем Гаснюком.

Громадський діяч М.А.Конкіна- Селехман ознайомила учнів з життям відомого виноградівця. В своєму виступі М.А. Конкіна-Селехман особливу увагу звернула на громадську діяльність Й.З.Гаснюка, зазначила, що 55 років Йосип Зигмундович колекціонує конверти з автографами космонавтів та астронавтів. Має у власній колекції конверти з підписами Ю.Гагаріна, М.Тетчер, патріарха Олексія ІІ та багатьох відомих людей.
В молоді роки Й.Гаснюк знявся у відомому фільмі ,,Табір прямує у небо”.
Ім’я Йосипа Гаснюка за вагомий внесок за популяризацію космонавтики внесено до ,,Книги рекордів України”, а у сузір’ї Ліри світить зірка, названа ім’ям виноградівського колекціонера.
Марія Андріївна відмітила, що зустріч проходить у канун ювілейного дня народження гостя. 23 лютого 2013 року Й.З.Гаснюку виповниться 75 років. З цієї нагоди депутат Виноградівської районної ради, співголова Міжнародної інтелектуальної творчої ради ,,ВІЖІ-3000” О.І.Грошев вручив Й.З.Гаснюку нагрудний знак – медаль ,, Вічне життя буде”.
Учні із захопленням слухали розповідь Йосипа Зигмудовича про його життя, про його захоплення.
На згадку про зустріч Й.З.Гаснюк подарував учням альбом із копіями цікавих документів.