15 лютого 2013 Завершився тиждень психології на тему ,,Розвиток духовно, фізично та морально здорової особистості учня, як невід’ємної ланки суспільства”. Мета проведення тижня психології полягає у профілактиці алкоголізму, наркоманії та зниженню рівня тютюнопаління. В рамках тижня для учнів третього курсу проведено відкриту виховну годину на тему ,,Алкоголь, наркотики, тютюн. Дві сторони – два світи”.
Проводиться просвітницька робота з учнями щодо зниження рівня правопорушень та їх профілактиці, як основі морально здорової особистості.
Відбулися групові консультування з батьками, майстрами виробничого навчання, класними керівниками щодо пошуку у собі кращих рис при спілкуванні з дітьми, встановленню довірливих стосунків між викладачами та учнями та розвитку комунікативних здібностей.
З учнями третього курсу проведено анонімне тестування ,,Потреби учня в антиалкогольній допомозі”.
Учням , які проживають у гуртожитку прочитано лекцію на тему ,,Вплив алкоголю та тютюну на розвиток організму підлітків”.

Організовано перегляд відеофільму (для педагогів та виробничих майстрів) ,,Мовчати про це – злочин”, метою якого інформування педколективу про легкий шлях купівлі психотропних та прирівняних до наркотичних засобів препаратів учнями та молоддю в наших аптеках.
Також з учнями другого курсу проводиться тренінгові заняття, які допомагають відшукати в собі кращі риси характеру, сформувати комунікативні здібності для більш ефективного та безконфліктного спілкування з дорослими та однолітками – Тренінг з саморозвитку та самовдосконалення підлітків

Вручення дипломів випускникам училища.
В житті кожної людини відбувається свято, якого немає в жодному з календарів – це вручення дипломів про отриману професію. Цей день проводить межу між дитинством і самостійним життям. Закінчилося навчання і вчорашні діти стають дорослими людьми.