4 лютого 2013 року в нашому училищі пройшло урочисте вручення дипломів випускникам груп ТУ, які навчалися за професіями “Слюсар з ремонту автомобілів. Водій категорії “С” та “Обліковець. Оператор комп’ютерного набору”.

60 юнаків та дівчат отримали робітничі професії, щоб поповнити ряди кваліфікованих спеціалістів на підприємствах та в бізнесових структурах нашої країни. Також отримали дипломи п’ятеро учнів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування і двоє учнів з обмеженими можливостями. Завдяки керівництву училища та майстрів виробничого навчання всі вони забезпечені першим місцем роботи.
З вітальним словом до випускників звернувся директор училища В.П.Гнатківський, вручив кращим учням грамоти, а батькам – подяки за виховання дітей.
Випускників вітали майстри виробничого навчання В.Турянин та М.Попович. Від імені батьків до випускників звернулася Н.Зейкан, яка подякувала дирекції училища, викладачам за навчання та виховання дітей, побажала випускникам успіху у житті.
Найщиріші слова вітання прозвучали від першокурсників, а учасники художньої самодіяльності В.Корпош, Е.Лемак, С.Жодані, Б.Дерцені подарували випускникам чудові пісні.
Випускниця групи обліковців Н.Маланчук, яка отримала диплом з відзнакою, привітала своїх однокурсників із закінченням навчання і запевнила присутніх, що навчання в училищі дало хороше підґрунтя не тільки для неї, а багатьох її друзів для здобуття вищої освіти.
Швидко плине час… Підійшло до завершення і наше свято, але випускники ще довго не хотіли покидати стіни рідного училища, де пройшли кращі часи їхньої юності… А попереду доросле життя…