24 січня 2013 У бібліотеці було проведено літературно-музичну композицію на тему: ,,Добре тому жити, хто вміє дружити”, епіграфом якої стали слова: ,,Якщо будемо в дружбі жити – нас нікому не зломити”. Масовий захід провели: зав. бібліотекою – Телеп’янович Т.І., бібліотекар – Шуба О.В., майстер виробничого навчання – Чейпеш В.Я. та учні – члени бібліотечної ради, у яких на руці був символ дружби – квітка гладіолуса.

Свято розпочалося розповіддю про значення дружби в житті кожної людини. Святкова атмосфера витала у повітрі. Масу приємних вражень отримали учасники заходу та гості від прослуховування віршів, легенд про дружбу під супровід чарівних мелодій, перегляду презентації, відеофільмів, мультиплікаційних фільмів, відеороликів, фото-слайдів. Всі уважно слухали, із задоволенням підспівували, і отримали багато позитивних емоцій .Було зачитано українські прислів’я та приказки, латинські крилаті вислови, закони дружби.

На згадку про свято учням груп ОК -11 та ОК-21 подарували фото-рамки з світлинами, які відображають їхню дружбу.

З щирою посмішкою учні пригостили один одного цукерками.

Літературно-музична композиція завершилася словами – побажаннями: ,,Добре, коли у людини є надійний друг, але пам’ятайте, якщо ви хочете мати надійного, доброго, щирого, чесного друга, то і самі повинні бути такими. Бережіть друзів, якщо вони у вас є і шукайте, якщо їх ще немає. Нехай у вас завжди буде вірний товариш, який підтримає вас у горі, розділить вашу радість ”.