8 травня
Напередодні святкування 67-ї річниці Дня Перемоги у читальному залі бібліотеки училища пройшов урок мужності «Тих днів не змовкне слава» та оформлена книжкова виставка «Постійність пам’яті» про роки війни.

Після розповіді провідного бібліотекаря Телеп’янович Т.І. про найважливіші віхи війни юнаки та дівчата першого і другого курсів мали змогу послухати пісні й вірші, народжені в окопах війни за 1418 днів і ночей, крізь які довелося пройти нашим батькам, дідам і прадідам. 27 мільйонів людських життів стали жертвою війни, щоб повернути мир і спокій, безхмарне небо і щасливий сміх дітвори. Виконувались пісні: «Эх, дороги», «Русское поле», «В лесу прифронтовом», «Землянка», «Синий платочек», «Катюша», «Смуглянка», «Ехал я из Берлина», «День Победы», а учні підспівували їх.

Захоплюючою була розповідь Марії Селехман-Конкіної – керівника літературно-мистецького об’єднання «Диво моє, калинове» про повітряного стрілка Івана Соломіна, який загинув при визволенні Закарпаття і похований в с. Олешник. Його іменем названа одна з вулиць села. «Шанувати пам’ять і виявляти постійну турботу про ветеранів – наш з вами священний обов’язок»,- такими словами закінчився урок мужності.