7 травня. Двічі на рік приїжджає в рідне село Олешник, що на Виноградівщині талановита поетеса Надія Михайлівна Любка, яка на даний час проживає в селі Сичавка на Одещині. Цього разу зустріч з творцем щасливого життя відбулася в бібліотеці ВПУ № 34 м. Виноградів. Надія Михайлівна презентувала дві свої збірки «Благословляю я життя» (2008 р.) та «Під священним покровом» (2012 р.).
1Її твори сповнені щирою романтикою, любов’ю до життя, мудрістю і спостережливістю. Поетеса не тільки декламувала, а й проспівала декілька пісень на свої вірші учням гр. ОК-22 та СЛ-11, які були присутні на зустрічі. Поетеса зачарувала всіх присутніх багатством слова, всіма його можливими й неможливими гранями. Сімнадцять її поезій, які покладено на музику, займали призові місця на конкурсах пісні.
На згадку про зустріч Надія Любка подарувала бібліотеці та юним шанувальникам поезії власні збірочки.
Організували й провели вечір-зустріч з мисткинею Надією Михайлівною Любкою на тему: «…Безмежним щастям, як добром, яким наповнена по вінця, спішу ділитись..» провідний бібліотекар Тетяна Телеп’янович та керівник літературно-мистецького об’єднання «Диво моє, калинове» Марія Селехман-Конкіна.