6 травня в актовому залі училища відбувся святковий вечір-реквієм, присвячений 65 тій річниці перемоги у Великій Вітчизняній Війні. У виконанні учнів для присутніх у залі ветеранів та гостей пролунали пісні тих сурових часів. В рамках концерту відбулася презентація “Битва за Україну”. Вшановуючи загиблих воїнів були запалені траурні свічки, а тих що залишились живими учні відвідали та привітали з днем перемоги. Вони побували в гостях у ветерана війни Козака А.М. (85 років), та у подружжя Щеголь І.С. (92 роки) та його дружини, військової медсестри Надії Лук’янівни.

На передодні дня Перемоги у навчальному корпусі училища розгорнуто виставку присвячену 65-й річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні. Представлені експонати, стенди та творчі роботи учнів висвітлюють героїчні сторінки історії наших співвітчизників-учасників тих трагічних для всього людства подій. Серед стендів особливу увагу та зацікавленість викликав стенд

Карпатсько – ужгородська наступальна операція 1944 р

Карпатсько – ужгородська наступальна операція – складова Східнокарпатської наступальної операції. Мета операції визволення Закарпатської України та сприяння військам Першого Українського фронту І.Конєва в Карпатсько – Дуклянській операції.
Перебіг операції
Карпатсько – Ужгородська наступальна операція 144 року проводилася з 9 вересня до 28 жовтня військами Четвертого Українського фронту, яким на той час командував І. Петрова.
Станом на 18 жовтня після запеклих боїв в умовах бездоріжжя та важкодоступної гірсько-лісистої місцевості війська Четвертого Українського фронту оволоділи Руським, Ужоцьким, Верецьким, Яблуницьким та ін.
перевалами, м. Рахів, с. Ясіня.
Станом на 20 жовтня війська Четвертого Українського фронту досягли радянсько-чехословацького кордону.
24 жовтня було визволено м. Хуст.
26 жовтня визволено м. Мукачеве.
27 жовтня визволено м. Ужгород.
25 жовтня визволено м. Виноградово.
29 жовтня визволено м. Чоп.
У ході Карпатсько-Ужгородської наступальної операції війська Четвертого Українського фронту завдали серйозної поразки німецькій 1-й танковій армії, повністю розгромили угорську 1-шу армію й завершили визволення УРСР в її довоєнних кордонах. Таким чином 28 жовтня завершилось визволення України.
Крім того, у ході операції було звільнено частину Словаччини та створено передумови для розвитку наступу на війська противника на будапештському напрямку.
Оперативная сводка
за 26 октября
…Наши войска с боями продвигались по южным склонам Карпат и вышли на подступы к чехословацкому городу Мукачево… сегодня на рассвете наши войска полностью овладели городом…
Оперативная сводка
за 27 октября
…Войска 4-го Украинского фронта в результате стемительного наступления 27 октября овладели на территории Чехословацкой республіки главным городом Закарпатской Украины Ужгород…
Серед інших експонатів були представлені стенди:”Міста-герої України”, “Герої визволення України”, “Озброєння Червоної армії 1941-1945 років”, виставка агітаційних плакатів Червоної армії та Німетчини років другої світової війни, виставка бойових нагород Великої Вітчизняної.

Активну участь у підготовці матеріалів для виставки прийняли учні училища. Ними було підготовлено цілу низку творчих робіт та рефератів зокрема Внесок України в перемогу над Німеччиною, Ордена СРСР, якими нагороджувалися військовослужбовці під час Великої Вітчизняної війни, що висвітлюють героїчний подвиг пращурів – своїх земляків, рідних, односельчан.
Заходи, організовані на честь 65-ї річниці перемоги у Великій Вітчизнянії війні, дали змогу молоді заглибитись у славне історичне минуле нашого народу і ще раз замислитись про роль кожного громадянина у становленні та житті власної держави. Активність учнів у вшануванні пам’яті загиблих воїнів свідчить про належне патріотичне виховання нашої молоді!