12 квітня все людство відмічає Всесвітній день авіації і космонавтики. Це свято з’явилось на честь першого польоту людини в космос.
З цієї нагоди у бібліотеці був проведений літературно-тематичний вечір на тему: «Україна – космічна держава».Учні ознайомились з біографією першого космонавта незалежної України – Леоніда Каденюка, дізнались про космічні дослідження, переглянули фрагменти фільмів про польоти в космос. Надзвичайно цікавою була розповідь Марії Селехман, керівника літературно-мистецького об’єднання «Диво моє калинове»,

про нашого земляка Йосипа Гаснюка – космофілателіста. За піввіку колекціонування Йосипу Зігмундовичу вдалося зібрати вичерпні відомості про внесок 520 космонавтів Землі, спогади та мемуари, рідкісні енциклопедії та знання про освоєння Всесвіту, талановитих конструкторів та вчених, які внесли свій вклад у скарбницю пізнання землянами таємниць далекої Галактики. Ім’ям його торік, у вересні, названа одна з нововідкритих зірок у сузір’ї Ліри.
Підготували масовий захід провідний бібліотекар – Т.І. Телеп’янович, класний керівник групи БУД -11 – Я.С. Бендаревський .