14 березня у ВПУ №34 з 9 по 16 березня проведений тиждень Шевченківських днів під керівництвом Густа Т.М., керівника методкомісіі викладачів гуманітарних дисциплін. Активну участь у проведенні заходів взяли викладачі-філологи та бібліотекар Телеп’янович Т.І.
Розпочався захід тематичною лінійкою з нагоди дня народження Т.Г.Шевченка., який провела Вереш Г.А.
Шевченківський вечір «Ми діти твої, Україно» відбувся 12 березня в бібліотеці нашого училища, де учні ІІ та ІІІ курсів декламували вірші, уривки з поем, розповідали цікаві епізоди з життя Кобзаря.
Активну участь учні училища прийняли в проведенні радіогазети за творчістю Т.Г.Шевченка, відповідальними за яку були викладачі Вереш Г.А. та Густа Т.М.
В приміщенні бібліотеки під керівництвом Телеп’янович Т.І., провідного бібліотекаря, щоденно відкрита книжкова виставка на тему: «Безсмертної слави поет» та фотоальбом «Життя і творчість Т.Г. Шевченка в датах та ілюстраціях».
14 березня відбулась творча зустріч з керівником мистецького об’єднання «Диво моє калинове» Конкіною М.А. «Шевченко як митець, майстер пензля». Конкіна М.А. розповіла учням про нові, ще незнайомі їм сторінки з життя великого Кобзаря.
Викладач української мови та літератури, класний керівник гр..ТМ -31 Вереш Г.А. провела виховну годину на тему: «Жінки в житті Т.Шевченка».
Завершився тиждень покладанням квітів до пам’ятника Кобзаря, генія українського слова.