28 лютого учні-другокурсники Вищого професійного училища № 34 мали нагодуознайомитися з роботою редакційно – видавничого комплексу «Новини Виноградівщини». Розпочалася екскурсія з історії книгодруку та друкованого слова на Закарпатті, де сформуваласяся і виросла ціла плеяда талановитих журналістів: Василь Гренджа-Донський, Степан Росоха, Олекса Борканюк, Михайло Бабидорич, Омельян Довганич, Юлія Зейкан, Ганна Божук, Юрій Сухан, Федір Зубанич, Василь Вароді, Олександр Сенинець, Іван Чоповдя, Василь Ігнат, Іван Губаль, Василь Звонар, Іван Драгуський…
Від редактора Василя Кіша довідалися, що газета виходить українською та угорською мовами, загальним тиражем 3925 примірників. З них: українською мовою – 2836, угорською – 1089.
Життя газети розпочинається з відділу листів. Завідуюча ним Наталія Кобаль розповіла учням про роботу з листами читачів. На шпальтах газети друкуються найцікавіші новини світового, загальнодержавного обласного та районного рівнів – політичні, суспільно-економічні, наукові і освітянські, культурно-мистецькі, профілактичні, медичні, юридичні та правозахисні, спортивні матеріали. Вони проливають світло на всі ракурси життя Виноградівщини, на досягнення району і перспективи його розвитку.
Учні відвідали відділ дубляжу газети на угорську мову. Заступник редактора Маргарита Станко розповіла про роботу перекладачів, які відповідають за якісний переклад матеріалів кожного номера, дбаючи про те, щоб газета читалася угорсько–мовним населенням з неослабленим інтересом і увагою.
У комп’ютерному цеху учні довідалися про те, як макетується газета, набираються сторінки із замітками, статтями, нарисами, інформаціями, оголошеннями, вітаннями до знаменних подій у житті читачів, пам’ятними фото світлинами, телепрограмами на тиждень.
Обриси районного часопису розширюються завдяки дописувачам. Щомісяця робляться огляди листів і визначаються кращі автори. Кожний номер газети має своє неповторне лице і зміст, свою привабливість та оригінальність.
У цеху друку за роботою на лінотипі застали друкаря Івана Візантія. Він верстав свіжий номер газети. Цю захоплюючу та цікаву екскурсію у світ друкованого слова провели: керівник літературно-мистецького об’єднання «Диво моє, калинове» Центру позашкільної роботи з учнівською молоддю – Марія Конкіна, викладач української мови та літератури – Тетяна Густа, методист училища Віра Фегер.