20 лютого в читальному залі бібліотеки відбувся масовий захід, присвячений Міжнародному дню рідної мови. Провідний бібліотекар Т.І.Телеп’янович та керівник літературно-мистецького об’єднання «Диво моє, калинове» центру позашкільної роботи М.А. Конкіна ініціювали зустріч творчої молоді училища з відомою українською поетесою-ліриком, членом Національної спілки письменників України Ліліаною Косановською та місцевим поетом Іваном Говбаном.
Гості відмічали, що мова є не лише засобом спілкування людей у суспільстві, але й найціннішим надбанням і гордістю нації, основною запорукою її культури, показником незнищенного духу свободи, живою цілющою водою, яка воскрешає нашу історичну пам’ять, з небуття повертає призабуті родові звичаї, обряди, неодмінні національні прикмети українців.

Учні С. Цаплюк, О. Гандера В. Барнич, В. Локотош, Т. Турянин, П. Келемен, В. Корчинська декламували вірші на теми кохання, карпатського літа, рідного краю та відвагу синів-героїв.
Із заключним словом виступила заступник директора з виховної роботи К. Ю. Говдій, яка підкреслила, що такі незабутні хвилини, зустрічі з живим поетичним словом, дарують слухачам не лише велику насолоду, але й світлі відчуття, зронені в серце проникливим людським словом.